Opis:

Game Driving School Sim  - to fajna gra symulacyjna, w której za dokładną jazdę zgodnie z regulaminem uczeń szkoły jazdy otrzymuje nagrodę.

Przed wejściem użytkownik wjeżdża do garażu i wybiera pojazd na podstawie osobistych preferencji. Brak rezerw gotówkowych zmusza nas do wybrania opcji budżetowej, ale wachlarz dostępnych aut od razu robi wrażenie. Hatchbacki, sedany, hipersamochody i inne modele sprawiają, że chcesz zarobić dużo pieniędzy i rozbudować swój garaż. Samochód osobowy, ciężarówka lub autobus z wieloma miejscami będą wymagały różnych licencji, schemat szkolenia może się różnić. Scenariusz nie ogranicza się do szkolenia umiejętności jazdy. Gracz może cieszyć się scenerią podczas swobodnej jazdy, zwiększyć tempo poruszania się w wyścigach, przełączyć się na format multiplayer i rywalizować z innymi kierowcami.

Nowo wybita rajdówka oferuje samochody z manualną skrzynią biegów i automatyczną. W pierwszym przypadku jest pedał sprzęgła i możliwość zmiany biegów, w drugim sterowanie jest uproszczone. Dodatkowo będziesz musiał włączać zakręty, używać wycieraczek, trąbić i wykonywać inne standardowe zadania. Każde prawidłowe i terminowe działanie dodaje bonusy do skarbonki, aw przypadku naruszeń część zarobionych środków jest wypłacana. W sytuacjach awaryjnych pojazdy ulegają uszkodzeniu, zaleca się unikanie kolizji.


Charakterystyczne cechy gry Driving School Sim:

  • pompowanie umiejętności jazdy i uzyskanie prawa jazdy;
  • ponad 150 modeli żelaznych koni;
  • wybór mechaniki lub automatycznej skrzyni biegów;
  • spektakularne szczegółowe mapy;
  • multiplayer, trening, kariera, inne tryby.

Estetyka lokacji jest niesamowita, szczególną uwagę przywiązuje się do szaty graficznej. Oprócz miejskich szlaków możesz jeździć przez pustynie, brodzić przez oblodzone i zaśnieżone obszary oraz eksplorować niebezpieczne górskie drogi. Jasne samochody są piękne nie tylko z zewnątrz, wnętrze transportu jest również starannie przemyślane. Dostępnych jest kilka formatów sterowania, dozwolone jest użycie kontrolera gier, istnieje również wirtualna kierownica. Dźwięk w tle sprawia, że ​​proces jest jeszcze bardziej realistyczny. Pokaż swoje najlepsze umiejętności jazdy i ciesz się jazdą online i offline!


Reklama

Pobierz 6.1.0

Nowości w tej wersji
- new challenges available! drag racing, acceleration, moose test, etc
- bug fixing!
- more update coming soon!
informacje ogólne
wersja 6.1.0 (61)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:16
rozmiar 58.57 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Ovidiu Pop na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/18 12:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |