Front Line Hills: Tank Battles
0 (0)

Front Line Hills: Tank Battles

Opis:

Front Line Hills: Tank Battles  to militarna gra akcji , w której musisz prowadzić czołg i wykonywać misje, aby zniszczyć pojazdy wroga na krótkich dystansach.

Użytkownik wybiera jeden z pojazdów, wskazuje żądaną lokalizację i rozpoczyna pierwszą misję. Każdy poziom wiąże się z pokonaniem trudnego toru i zniszczeniem kilku czołgów antagonisty. Po względnym zbliżeniu się do wroga musisz wycelować i strzelić. Linia lotu pocisku jest rysowana z wyprzedzeniem, możesz wprowadzić poprawki, aby uzyskać dokładniejsze trafienie. Dozwolony jest również wybór jednego z kilku rodzajów amunicji. Wrogowie strzelają kompetentnie, istnieje ryzyko otrzymania obrażeń krytycznych i ponownego uruchomienia.

W dwuwymiarowej lokacji gracz widzi, co dzieje się z boku. Czołg można przesuwać w przód iw tył, podczas strzelania lepiej jest znaleźć optymalny punkt ustawienia i zminimalizować ruch. Zawsze musisz strzelać do przodu, ważne jest, aby zadawać obrażenia tylko przeciwnikowi i nie niszczyć infrastruktury. Jeśli most upadnie, tankowiec będzie miał trudności z dalszym ruchem. Za pełne wykonanie zadania rozdawane są monety, za ich pomocą można kupić nowy czołg, niezależnie wybrać silnik, broń, podwozie. Liczba przyznanych gwiazdek (od 1 do 3) zależy od jakości pracy. Ważne jest, aby mieć wystarczającą liczbę gwiazdek, aby odblokować określone poziomy.

Charakterystyczne cechy gry Front Line Hills:

  • Strzelaniny 2D czołgów z elementami układanki;
  • ustawienie toru lotu każdego pocisku;
  • modele sprzętu z okresu II wojny światowej;
  • pagórkowaty teren, przeszkody;
  • zakup pojazdów bojowych.

Jazda terenowa z mocnymi i ostrymi wgłębieniami wymaga najwyższej staranności. Wysokiej jakości fizyka zamienia wyścigi w łamigłówki, w których można się przewrócić, bezskutecznie wylądować, wybrać niewygodną pozycję. Ponadto w zbiornikach często zalegają materiały wybuchowe, zaleca się ich wcześniejszą neutralizację. Każdy poziom jest trudniejszy niż poprzedni, musisz doskonalić swoje umiejętności, próbować nowych sztuczek. W przyszłości deweloperzy obiecują wdrożyć pojedynki sieciowe, a teraz proponujemy cieszyć się konfrontacjami czołgów z inteligentnymi przedstawicielami sztucznej inteligencji.


Reklama

Pobierz Front Line Hills: Tank Battles 1.14.7

Nowości w tej wersji
In update 1.14 you will find:
- New location "Mountains";
- New British medium tank "Comet";
- Implemented a system of checkpoints at levels;
- Added the ability to cloud save Play Games;
- Improved fire control mechanics;
- Improved passability of tanks.
informacje ogólne
wersja 1.14.7 (47)
Data umieszczenia 2021-10-06 10:04
rozmiar 37.81 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Wszystkie aplikacje IndiSpace na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/19 10:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |