Raziel: Dungeon Arena
0 (0)

Raziel: Dungeon Arena

Opis:

Raziel: Lochy Arena  jest działanie fantazja gra , w której trzeba walczyć z potworami i zombie stworzeń, tłumy zabicia wrogów w lochach.

Pod kontrolą gracza mag i wojownik muszą uniemożliwić realizację planów pewnego demona. Do walki z gangiem kosmitów może dołączyć tylko jedna postać, ale istnieje możliwość wyboru, który z totemów będzie aktywny w danym momencie. Dla bohaterów dostępne są indywidualne zestawy umiejętności, na początkowych etapach jest ich niewiele. Dzięki pomyślnemu wykorzystaniu początkowego arsenału można odblokować więcej opcji. Nie będzie możliwe zastosowanie wszystkiego, dlatego kompetentna kombinacja działań staje się fundamentalnie ważna.

Przywódca sił ciemności ma wielu podwładnych, atakują w grupach i starają się wygrywać bitwy swoją przewagą liczebną. Musisz szukać słabości wroga, zadawać obrażenia bolesnym punktom. Deweloper oferuje ponad pięćdziesiąt poziomów z dynamicznymi bitwami i silnymi bossami. Pomiędzy walkami możesz wymieniać nagrody na wirtualne pieniądze, personalizować bohaterów, kupować różne bronie. Możesz wędrować po ciemnych lochach sam lub z przyjaciółmi. Podczas eksploracji ciemnych lokacji wojownicy często znajdują złoto, elementy wyposażenia i inne przydatne przedmioty.

Charakterystyczne cechy gry Raziel: Dungeon Arena:

  • epickie bitwy ze sługami demona;
  • przełączanie się między postaciami o różnych umiejętnościach;
  • stopniowe poszerzanie zakresu umiejętności;
  • zarabianie złota, aktualizacja sprzętu;
  • formaty dla jednego i wielu graczy.

Trójwymiarowa oprawa graficzna z wysokiej jakości detalami pozwala poczuć klimat rozgrywki. Ciekawa fabuła tworzy spójną historię, bitwy są powiązane z dowolnymi wydarzeniami, a nadchodzące postacie przekazują wiele ważnych informacji. Akompaniament muzyczny zwiększa napięcie, zmusza do aktywniejszego działania, aby wróg nie miał czasu na realizację strasznego planu. Szeroki zakres dostępnych umiejętności pozwala przemyśleć odrębne style walki dla każdego totemu. Wrogowie wykazują siłę, nie dają się zwieść standardowym sztuczkom. Znajdź sposób, aby pokonać każdego przeciwnika!


Reklama

Pobierz Raziel: Dungeon Arena 1.9.0

Nowości w tej wersji
Version Updates
1. New dungeon - Co-Op Abis Demon Land: Team up in groups of 2-4 to take on Abis!
2. New system - Potential: 40 Potentials, unleash powerful hero builds.
3. New system - Conversion: Freely switch between builds.
informacje ogólne
wersja 1.9.0 (4675)
Data umieszczenia 2021-04-07 17:13
rozmiar 68.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/20 10:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |