Fire Strike Online
0 (0)

Opis:

Game Fire Strike Online  - to wieloosobowa strzelanka, w której walczymy za 5 mężczyzn drużynami walczącymi na różnych kontynentach, zdobywając punkty, neutralizując przeciwników.

Użytkownik steruje bohaterem wykonującym określoną misję w lokacji w ramach niewielkiego oddziału. Możesz instalować lub rozbrajać materiały wybuchowe, brać udział w wyścigu zbrojeń, sprawdzać się w trybie przetrwania, w którym każdy ponosi wyłączną odpowiedzialność za siebie. Deweloper obiecuje zwiększyć liczbę trybów, a teraz najpopularniejszą drużynową bitwę na śmierć i życie. Konieczne jest zniszczenie maksymalnej liczby wrogów, zdobycie punktów i prestiżu dla swojej drużyny. Do wyboru jest kilka map z radykalnie różnymi środowiskami. Znajomość położenia obiektów na miejscu pozwala zbudować jaśniejszą strategię i pewniej zachowywać się w bitwie.

Fundusze zdobyte podczas konfrontacji warto przeznaczyć na ulepszenia. Sprzęt i broń można ulepszać. Jest też szeroki wachlarz mniej ważnych elementów, które pozwalają wyróżnić się w zespole, zademonstrować swój gust. Ulepszenia umiejętności są dostępne zarówno dla sił pokojowych, jak i terrorystów. Siły będą równe, ważne jest, aby umieć je odpowiednio wykorzystać, aby uzyskać przewagę. Możesz strzelać ręcznie lub ustawić format automatyczny. Po zakończeniu meczu na ekranie pojawi się tabela ocen, wygodnie jest zobaczyć wyniki pracy każdej używającej jej postaci.

Charakterystyczne cechy gry Fire Strike Online:

  • konfrontacja między terrorystami a funkcjonariuszami organów ścigania;
  • mecze online przez kilka minut;
  • ulepszanie broni, sprzętu, akcesoriów;
  • jasne szczegółowe mapy;
  • różne formaty rozgrywki.

Strzelanka sieciowa zapewnia widok z perspektywy pierwszej osoby. Rozgrywka wymaga skupienia, wróg może zbliżyć się z dowolnego kierunku. Możliwość dobrych zarobków pozwala na systematyczny rozwój bohatera, myślenie o perspektywach. Ulepszanie broni i innych przedmiotów staje się znanym procesem. System bonusów jest zbalansowany, każdy pracownik na pewno otrzyma nagrodę, niezależnie od tego, po której stronie się znajduje. Grafika 3D jest starannie dopracowana, chcę dokładniej eksplorować mapy, ale tylko bez odwracania uwagi od strzelaniny. Spraw, aby drużyna przeciwna przyznała się do swojej słabości!


Reklama

Pobierz Fire Strike Online 3.23

Nowości w tej wersji
New Year Update 2022 with Season 4
informacje ogólne
wersja 3.23 (323)
Data umieszczenia 2022-03-15 16:52
rozmiar 402.91 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/20 12:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |