Opis:

Game Golf Odyssey to casualowa gra zręcznościowa, która posłużyła za podstawę znanej i bardzo popularnej gry w golfa. Oznacza to, że czekają na Ciebie dziury, kula i potrzeba połączenia tych dwóch esencji i trzeba to zrobić za pierwszym razem, przynajmniej w tym przypadku.

Grę przygotował niezależny deweloper Rubén Pecellin, który przygotował już 5 projektów na androida, co jest całkiem niezłym wynikiem, zwłaszcza jeśli pracujesz sam, a zespół projektowy Ci nie pomaga. Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, że mimo liczby pobrań robi się smutno - są to doskonałe gry, które zostały niedocenione, najprawdopodobniej z powodu niewielkiej ilości reklam, a dokładniej z powodu ich całkowitego braku.


Ale przejdźmy do samej gry.

Powinieneś zacząć od grafiki, która jest pikselowana, "retro" lub klasyczna, nazwij to jak chcesz, ale wygląda świetnie. Przynajmniej biorąc pod uwagę to, co dzieje się na ekranie - w tej sytuacji to więcej niż wystarczające.

Kolejną kwestią jest fizyka, która w takich projektach zawsze jest dużo ciekawsza. Wszystko, co możesz zmienić, to kąt i siła uderzenia, resztę trzeba będzie poczuć, obliczając trajektorię, która nieco przypomina Angry Birds. Każda nowa lokalizacja będzie się różnić projektem i złożonością, która powoli, ale z pewnością będzie rosła, oferując nowe doświadczenia i emocje.


Cechy gry Golf Odyssey na Androida:

  • Im więcej dziur uda ci się przejść, tym trudniejsza będzie gra;
  • Proste sterowanie, tylko jeden palec;
  • Piękna 8-bitowa grafika;
  • Świetna animacja i fizyka;

  • Ścieżka dźwiękowa da ci osobną przyjemność;
  • Każdy poziom jest wyjątkowy, co daje niezatarte wrażenia;
  • Wszystkie poziomy są dostępne za darmo;

Wady gry:

  • W grze jest kilka reklam;
  • Są zakupy, ale są one opcjonalne, ponieważ pozwalają tylko nieznacznie zmienić projekt wizualny.

Podsumowując: Golf Odyssey nie jest oczywiście pełnoprawnym symulatorem golfa, ale szczerze mówiąc, zawiera 90% tego, co może zainteresować osobę, która nadal kocha grać w golfa, przede wszystkim ze względu na fizykę, że gra jest właśnie gotowa zapewniać.


Reklama

Pobierz Golf Odyssey 1.4

Nowości w tej wersji
Small bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.4 (6)
Data umieszczenia 2020-12-05 17:12
rozmiar 10 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/21 12:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |