Opis:

Gra Sky Bandit  - to kreskówka kazualka, w której postać leci po niebie w poszukiwaniu fajnych artefaktów po drodze zabijając potwory i poprawiając swoje zdolności bojowe.

Po pojawieniu się dziwnej mgły królestwa zostały rozbite i rozproszone po unoszących się w powietrzu wyspach. Niebiańscy padlinożercy szukają artefaktów, spod których nieustannie czołgają się potwory. Gracz steruje jednym z tych śmiałków, zwanych inaczej bandytami z nieba. Ruch w mistycznej przestrzeni jest poza wykresami, dynamiczne bitwy trenują szybkość reakcji. Konieczna jest walka z nadciągającymi przeciwnikami, używanie różnych umiejętności. Wrogowie są w stanie organizować kontrataki, ważne jest monitorowanie procesów, aby szybko manewrować podczas ostrzału. Liczba żyć jest ograniczona, warto zadbać o podopiecznego, aby uniknąć niepotrzebnego ryzyka.

Wśród swoich odpowiedników pionowa arkada wyróżnia się niestandardowym kierunkiem ruchu: postać leci w dół, a antagoniści próbują się podnieść. Monety i inne bonusy są zbierane podczas lotu bez odwracania uwagi od głównego zadania. Szefowie eskalują sytuację, wymuszają na nich oryginalne rozwiązania. Tempo bitew można zwiększyć, pauza i wytchnienie są dostępne po przekroczeniu określonej strefy. Rozgrywka podzielona jest na poziomy, wykonywanie szeregu zadań otwiera dostęp do losowych zdolności pasywnych i aktywnych, możesz wybrać to, co chcesz i kontynuować lot bojowy. Ponadto na końcu poziomu na ekranie pojawia się skrzynia z prezentami, wojownik musi otrzymać klejnoty z efektami wzmacniającymi.

Charakterystyczne cechy gry Sky Bandit:

  • zniszczenie potworów lecących w kierunku;
  • wybór losowych zdolności;
  • unikanie ataków wroga;
  • skrzynie z nagrodami i ulepszeniami;
  • zbieranie przedmiotów.

Oprócz stylu zręcznościowego projekt zawiera elementy RPG. Intuicyjne sterowanie jednym palcem i prosta fabuła pozwalają nie tracić czasu na niuanse, ale skierować swoje siły na liczne bitwy. Regularne ulepszanie cech i rozwój nowych talentów pomoże utrzymać postać w dobrej formie. Szlifuj szybkość zadawania obrażeń przeciwnikowi, nie marnuj siły bez celu. Spróbuj oczyścić każdą część nieba z potwornych stworzeń, znajdź najfajniejsze artefakty!


Reklama

Pobierz Sky Bandit 1.2.5

Nowości w tej wersji
-Fix loading issue in the previous version
-Fix the problem of text disappearing
-Fix bugs
-Adjust blessing performance
informacje ogólne
wersja 1.2.5 (47)
Data umieszczenia 2021-07-19 19:42
rozmiar 179.38 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/22 12:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |