Opis:

Coulrophobia  to mroczna gra zręcznościowa , w której musisz uratować przyjaciela skradzionego przez okrutnego klauna. Legowisko złoczyńcy znajduje się w zapomnianym parku, wydostanie się i przetrwanie tam jest niezwykle problematyczne.

Mężczyzna w przerażającej masce klauna porywa osobę znajdującą się blisko oddziału gracza. Ofiara została zabrana do starego parku rozrywki. Oprócz zardzewiałych karuzel i innych urządzeń na ogromnym terytorium musi znajdować się dom wroga. Jest szansa, że ​​przyjaciel siedzi tam w niewoli, ale to tylko hipoteza. Konieczne jest odnalezienie siedziby klauna i jednocześnie zbadanie najbliższej okolicy. Zapamiętanie sytuacji pomoże ci szybko dostać się do kryjówki, jeśli porywacz znajdzie ratownika i spróbuje go zabić. Będziesz musiał dużo biegać, być ostrożnym i podejmować szybkie decyzje, jeśli chcesz zachować siebie i swojego przyjaciela przy życiu.

Rozgrywka zapewnia 4 stopnie trudności. W trybie Ghost możesz spokojnie poruszać się po lokacjach, nie myśląc o zbliżaniu się wroga, bo duch jest niewidzialny. W normalnych, złożonych i ekstremalnych formatach wróg widzi nieproszonego gościa. Będzie też mógł poruszać się z określoną prędkością. Oprócz szybkości ruchu i widoczności liczba prób życiowych ratownika zależy od wybranego formatu.

Charakterystyczne cechy gry Coulrophobia:

  • uwolnienie przyjaciela z opuszczonego parku;
  • ścigający porywacza;
  • eksploracja terenu ze starymi atrakcjami;
  • różne możliwości chowania się i szukania lub ataku;
  • 4 poziomy trudności rozgrywki.

Postać wędruje po różnych pomieszczeniach, wpada w pułapki. Musisz szukać przedmiotów i rozwiązywać zagadki, aby przejść dalej. Klaun przechodzi przez terytorium z siekierą i nie staje na ceremonii podczas spotkania. Konieczne jest albo ukrycie się, zanim będzie miał czas na podejście, albo znalezienie sposobu na zaatakowanie złoczyńcy. Apteczki leżące na miejscu pomogą przywrócić siły, jeśli udało ci się uciec po kontuzji.

Wydarzenia odbywają się w mglistą noc. Projekt graficzny projektu utrzymany jest w ciemnych kolorach. Dodatkowy strach budzi ścieżka dźwiękowa. W takiej sytuacji łatwo zapomnieć o celu wizyty, ale opuścić będzie można dopiero po uwolnieniu niewinnej postaci. Ukończ misję główną i spróbuj się ukryć. Przeanalizuj wskazówki, aby wszystko naprawić i opuść przerażające miejsce.


Reklama

Pobierz Coulrophobia 1.2.3

informacje ogólne
wersja 1.2.3 (18)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:17
rozmiar 153.63 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje EvgenoLab na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/23 12:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |