Police Car Drift
0.7 (8)

Opis:

Gra Police Car Drift  - to symulator jazdy, który poprowadzi radiowóz, rozbroi przestępców i przywróci porządek w mieście.

Użytkownik wjeżdża do garażu i przed jazdą dokonuje drobnych zmian zewnętrznych. Może dodać zderzak, wybrać latarnie z góry, lekko dopasować kształt żelaznego konia. Następnie musisz wyjść i rozpocząć główne działania funkcjonariuszy organów ścigania. Komputer przydziela misję na podstawie doświadczenia i nabytej wydajności. U dołu pojawia się panel z licznikiem czasu i skalą uszkodzeń pojazdu. Na wykonanie zadania masz kilka minut, po rozpoczęciu odliczania musisz szybko odszukać przestępcę.

W prawej górnej części ekranu wyświetla się mały fragment mapy miasta, policja jest oznaczona jasnozieloną strzałką, a na intruza czerwoną kropką. Konieczne jest nie tylko dogonienie uciekającego, ale także zmuszenie go do zatrzymania. Czasami trzeba blokować drogę, pojawienie się policjantów sprawia, że ​​bohaterowie mocniej naciskają na gaz, stwarzają sytuacje awaryjne, tworzą pułapki na nadrabiających zaległości. Jeśli w wyznaczonym czasie udało się nadrobić zaległości, ale złoczyńca zdołał odejść, misja jest uważana za nieudaną. Należy zwrócić uwagę na wysoką jakość nawierzchni jezdni i stosunkowo niewielki ruch. Czynniki te otwierają możliwości manewrowania, chociaż kierowca drugiego samochodu również daje zauważalne korzyści.

Charakterystyczne cechy gry Police Car Drift:

  • pościgi i zaspy w radiowozie;
  • radar do śledzenia przestępców;
  • zderzenie samochodów gwałcicieli;
  • modernizacja i tuning silnika;
  • różnorodność trudnych misji.

W projekcie możliwe jest oglądanie z trzeciej osoby lub obserwowanie sytuacji bezpośrednio z salonu. Wnętrza pojazdów są starannie rozrysowane, co znacznie uprzyjemnia oglądanie z pierwszej osoby. Ładna grafika poprawia postrzeganie drogi. Otwarty świat i niewielka liczba samochodów pozwalają cieszyć się miejskimi torami w pogoni i spokojną jazdą. Osoby naruszające zasady uwielbiają dużą prędkość i musisz często dryfować, aby zachować szansę na ich złapanie. Realistyczne pojazdy i wygodne sterowanie pozwalają poprawić umiejętności jazdy. Złap każdego intruza i zapewnij bezpieczeństwo swoim mieszkańcom!


Reklama

Pobierz Police Car Drift 2.5.8

Nowości w tej wersji
more fun
informacje ogólne
wersja 2.5.8 (200021)
Data umieszczenia 2021-04-10 00:04
rozmiar 22.48 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje GY Studios na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
0.73★ 14.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/24 10:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |