Rowdy City Wrestling
0 (0)

Opis:

Rowdy City Wrestling  to pikselowa gra zręcznościowa , w której musisz brać udział w walkach bez zasad, pompować zapaśnika i awansować go po szczeblach kariery.

W mieście pełnym chuliganów podopieczny gracza marzy o zostaniu fajnym zapaśnikiem. Wchodzi do hali zapaśniczej i zaczyna realizować swoje plany. Przed Tobą wiele bitew i od ściany do ściany, a 1 na 1. Dzięki doświadczeniu możesz dostać się do królewskiej bitwy. W kampanii prezentowany jest jako jeden z formatów, a włączenie trybu nieskończonego gwarantuje natychmiastowe przejście do konfrontacji o przetrwanie.

Jeśli jest kilku przeciwników, możesz trochę oszukać, pokonać jednego sportowca innym lub przetestować inne sztuczki. Konieczne jest przygotowanie się do konfrontacji w różnych miejscach, od ringów z tłumami widzów po molo, na którym nie będzie świadków. Produktywne bitwy przybliżają cię do marzeń i pomagają zarabiać na nim. Fundusze są wydawane na wzmocnienie, poprawę obecnych cech. Jeśli rezerwy finansowe są zbyt małe, bohater może zarobić dodatkowe pieniądze. Stosunkowo bezpiecznym sposobem jest przewożenie pudeł i innych ciężkich ładunków. Istnieje szybszy i bardziej niebezpieczny schemat - walki uliczne, dochodowe, ale zbyt brutalne.

Charakterystyczne cechy gry Rowdy City Wrestling:

  • przekształcenie bojownika ulicznego w zawodowego zapaśnika;
  • zarobki z bitew;
  • szukać różnych miejsc pracy w niepełnym wymiarze godzin;
  • ulepszanie unikalnych umiejętności;
  • kampania i nieskończony format.

Doświadczony użytkownik ma dostęp do innych postaci o indywidualnych cechach i określonych zachowaniach w bitwie. Oprawa graficzna dodaje fabule humoru i jest nieco odprężająca. Najprostsze sterowanie pozwala łatwo monitorować sytuację i odeprzeć wroga w najbardziej dogodnych momentach. System nagród i bonusów zwiększa chęć włamania się do wielkich sportów. Różne metody pracy w niepełnym wymiarze godzin dają możliwość samodzielnego wyboru scenariusza rozwoju. Poprawa wskaźników statystycznych staje się głównym zadaniem obiecującego bohatera. Uczyń swojego sportowca legendą w wybranym przez siebie kierunku!


Reklama

Pobierz Rowdy City Wrestling 1.0.4

Nowości w tej wersji
Some general bug fixes. Thanks for playing!
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (5)
Data umieszczenia 2020-10-23 17:30
rozmiar 9.26 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/24 12:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |