Opis:

Run Royale 3D  to wciągająca gra zręcznościowa , w której gracze liczący 25 użytkowników przechodzą przez lokacje z wyzwaniami i starają się dotrzeć do mety szybciej niż inni.

Gracz steruje małą okrągłą postacią, gotową w każdej chwili wybiegnąć na miejsce za pomocą pomysłowych mechanizmów. Każda runda zawiera unikalny zestaw przeszkód. Labirynty, ruchome ostrza, wahadłowe gruszki i inne gadżety zmuszą cię do dokładnego przemyślenia każdego kroku. Wchodząc na start biegacz będzie musiał trochę poczekać, dystans zamyka kurtyna, aż pojawią się 24 kolejnych przeciwników. Następnie możesz rozpocząć wyścig, koncentrując się wyłącznie na swoich zadaniach. Nie da się komuś zepsuć przejścia ścieżki, choć tłum okrągłych bohaterów nie zawsze idealnie mieści się na trudnych odcinkach przygotowanej ścieżki.

Samo miejsce znajduje się nad jasnoniebieską przepaścią. Jeśli sprinter leci z daleka, natychmiast pojawia się ponownie przed przeszkodą, która spowodowała jego upadek. Cenne sekundy są tracone, ale możesz dalej iść do przodu i całkowicie przejść ścieżkę. Deweloper stawia na realizm fizyki, ważne jest analizowanie perspektyw i spowolnienie w czasie, aby uniknąć upadków. Krótka ścieżka nie zawsze jest optymalna; pułapki mogą czyhać w najbardziej nieoczekiwanych punktach. Za dużymi elementami czasami nie widać pustej przestrzeni w podłodze lub innej małej niebezpiecznej części.

Charakterystyczne cechy gry Run Royale 3D:

  • tor przeszkód w formacie battle royale;
  • szukać wyjścia z labiryntu;
  • rundy z unikalnym zestawem wyzwań;
  • krótkie poziomy dynamiczne;
  • brak konfiguracji od rywali.

Projekt wyróżnia się ekstremalną prostotą zasad, brakiem dodatkowych warunków. Cieszy też gwarancja pozytywnego wyniku, ponieważ do końca dojdą wszyscy, nawet jeśli wielokrotnie musieli upaść. Okrągłe postacie wywołują uśmiech, jasna grafika oddaje nastrój na wysokim poziomie. Krótkoterminowe rundy pozwalają szybko rozproszyć uwagę porcją przyjemnych emocji. Oryginalne przeszkody tworzą bardzo nietypowe odległości. Pomóż oddziałowi zostać pierwszym i zademonstruj przydomek lidera wszystkim uczestnikom wyścigu!


Reklama

Pobierz 1.7.06

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.7.06 (14)
Data umieszczenia 2021-07-02 23:19
rozmiar 73.91 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/25 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |