Murderous Pursuits
0 (0)

Opis:

Game Murderous Pursuits  - to multiplayer Roleviki, w którym można po cichu zabijać wyznaczone osoby i unikać spotkań z chęcią zniszczenia Ciebie.

Użytkownik wsiada na sterowiec urządzony w stylu wiktoriańskim. Ten niezwykły transport przenosi się w czasie, na pokładzie panuje atmosfera wakacji pomieszana z podejrzliwością. Postać otrzymuje zadanie i rozpoczyna poszukiwania ofiary, korzystając ze wskaźników radaru. Możesz uzyskać informacje o lokalizacji osoby, ale musisz sam to rozgryźć. Ostrożność będzie bardzo odpowiednia, ponieważ strażnicy sterowca zorganizowali prawdziwe polowanie na tajnych zabójców. Ważne jest, aby nie przyciągać uwagi i nie wchodzić w interakcje z NPC, naśladować ich manier i stwarzać iluzję zrelaksowanego odpoczynku.

Misje wymagają niestandardowych podejść, oddział gracza ma w swoim arsenale środki na przebranie, granaty błyskowe, wybuchowe ciasta i inne fajne rzeczy. Możesz chwilowo przymierzyć wygląd innych osób. Najważniejsze, żeby nie przyciągać uwagi prawdziwego właściciela wyglądu, aby nie narzekał na czujnych strażników. Zaleca się wybieranie różnych metod odwetu, aby uniknąć scenariusza seryjnych morderstw. Po pomyślnym wykonaniu zadania możesz od razu przejść do następnego.

Charakterystyczne cechy gry Murderous Pursuits:

  • misje tropienia i niszczenia bohaterów;
  • obliczanie celu za pomocą radaru;
  • działalność konspiracyjna, wysokie ryzyko narażenia;
  • duży arsenał broni i innych przydatnych narzędzi;
  • ekstrawaganckie postacie do wyboru.

Rozgrywka jest nieco podobna do mafii stołowej, konieczne jest wykonywanie brudnych czynów bez wzbudzania podejrzeń. Na korcie jest kilku prawdziwych graczy, reszta staje się statystami. Ktoś z użytkowników na pewno będzie próbował zabić twojego podopiecznego. Niektórych trzeba szukać i jednocześnie ukrywać się przed innymi.

Gracz może wybrać bohatera spośród wielu ciekawych osobowości. Kostiumy w stylu wiktoriańskiej Anglii dodają całości oryginalności, wywołują wrażenie przedstawienia teatralnego. Łatwość sterowania łączy się z trudnymi zadaniami. Spryt, pomysłowość i logika pomogą zmylić przeciwników. Cicho traf w każdy cel, po mistrzowsku radzisz sobie z misjami!


Reklama

Pobierz Murderous Pursuits 1.0

informacje ogólne
wersja 1.0 (33)
Data umieszczenia 2020-10-29 19:54
rozmiar 67.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/25 12:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |