Opis:

Gra Lokapala  to gra akcji walki, w której zespoły złożone z 5 użytkowników walczą, zajmują bazy i terytoria oraz tworzą taktyki, aby wygrać w krótkich rundach.

Gracz wybiera postać z określonym zestawem umiejętności i wysyła ją do walki przy wsparciu sojuszników. Możesz zaprosić znajomych lub współpracować z ludźmi z całego świata online. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę czynniki siły i słabości potencjalnego podopiecznego, aby określić prawidłową taktykę walki, skuteczną w obronie i ataku. W mitycznym miejscu krzyżują się oddziały wojowników. W lewym górnym rogu wyświetlana jest schematyczna mapa kwadratowego terenu, gospodarstwa podzielone są po przekątnej. Głównym zadaniem jest przejście do narożnika z bazą obcych. Po drodze będziesz musiał niszczyć wrogie wieże, walczyć z potworami i zapobiegać wkroczeniu przeciwników na Twoje terytorium.

Zaleca się eksplorowanie jasnych obszarów bez przerywania realizacji głównych celów. Wrogowie pojawiają się nagle, odpowiedni poziom wyszkolenia pozwoli Ci udowodnić siłę i siłę swojej drużyny. Tuzin zaklęć będzie dobrym dodatkiem do broni fantasy i umiejętności bojowych. Udane bitwy przynoszą bonusy, które pozwalają regularnie awansować, podnosić umiejętności i wypróbowywać różne skórki. Złoto i klejnoty będą najpopularniejszymi rodzajami walut w grze.

Charakterystyczne cechy gry Lokapala:

  • bitwy wieloosobowe 5 na 5;
  • jasne postacie z mitów Indonezji;
  • konfrontacja z przyjaciółmi lub nieznanymi graczami;
  • poszerzanie i doskonalenie umiejętności;
  • kolorowa mapa do epickich bitew.

Deweloper skupił się na mitach i kulturze Indonezji, szczególny styl jest obecny zarówno w szacie graficznej, jak iw fabule. Historia opowiada o wydarzeniach po końcu świata, ale bogate odcienie w fantastycznych lokalizacjach nie są powodem do smutku, a raczej chęć poszukiwania sprawiedliwości. Rundy są krótsze niż u innych przedstawicieli gatunku, więc nie ma tutaj przeciągających się i nudnych ustawień. Dynamiczne bitwy i poszukiwanie dodatkowych nagród urzekają użytkowników i pozwalają przeżyć przypływ emocji. Podejmij wszelkie wysiłki, aby wdrożyć zwycięską taktykę swojego zespołu!


Reklama

Lokapala

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/26 10:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |