Verticow Niezobowiązująca gra
0 (0)

Verticow Niezobowiązująca gra

Opis:

Gra Verticow  to fajna gra na co dzień, w której musisz huśtać się i rzucać figurami ludzi, zwierząt i rzeczy nieożywionych, ustanawiając rekordy na odległość przed upadkiem.

Na początku użytkownik widzi kartonowego banana przymocowanego za pomocą przycisku do pionowej powierzchni. Jasnożółty owoc można zgiąć i mocno kołysać, a następnie zwolnić z pinezki plastikowym uchwytem i pozwolić mu odlecieć na dowolną odległość. Upadek nastąpi na linijce, wzdłuż której będzie mierzony wynik aktualnego manewru. Pierwsze wskaźniki rzadko wyróżniają się skalą, raczej pomagają graczowi zorientować się, co dokładnie należy zrobić. Ponadto, zgodnie ze zwykłym schematem, możesz wykonać drugą rolkę, dzięki zrozumieniu procesu są szanse, że na ekranie pojawią się bardziej imponujące liczby.

Po kilku próbach system zaproponuje odblokowanie nowego obiektu, wystrzelenie czegoś innego w powietrze. Może to być postać ludzkiego szkieletu, silnego mężczyzny, krowy i innych ciekawych postaci. Mocny huśtawka pozwala na obrót o 360 stopni wokół mocowania, co czasem staje się zaletą i zwiększa zasięg lotu. Ale istnieje ryzyko lotu w przeciwnym kierunku, gdzie nie ma linijki, co oznacza, że ​​nie ma pasa startowego. W takiej sytuacji element po prostu spadnie w przepaść.

Charakterystyczne cechy gry Verticow:

  • rzucanie elementami na znaczne odległości;
  • odblokowywanie zabawnych przedmiotów i postaci;
  • zgiąć przedmiot, aby zwiększyć rzut;
  • kołysanie przed lotem;
  • możliwość zwiększenia wyniku.

Salon gier wyróżnia się niezwykle prostą obsługą. Są tylko dwie opcje: zakręć i zacznij latać. Aby rozpocząć drugą, wystarczy odłączyć element mocujący, oprócz gabinetu można do tego celu wykorzystać szpilkę, dopuszczalne są też inne opcje. Nieskomplikowana oprawa graficzna połączona z podstawową rozgrywką tworzy zabawny projekt. Gwarantuje to, że spodoba się cierpliwym i celowym miłośnikom niestandardowych zadań.


Reklama

Pobierz Verticow Niezobowiązująca gra 2.21

Nowości w tej wersji
small improvements
informacje ogólne
wersja 2.21 (10)
Data umieszczenia 2020-10-25 14:42
rozmiar 68.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/26 12:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |