Opis:

Merge Magic game ! To wspaniała gra logiczna, w której musisz łączyć i wzmacniać przedmioty, spotykać mityczne stworzenia, usuwać nałożone wcześniej klątwy.

Na początku użytkownik widzi mały kawałek ziemi wciągnięty w komórki. Trzy identyczne kamienne posągi znajdują się w różnych komórkach, wiadomości tekstowe odzwierciedlają prośbę magicznej wróżki o uwolnienie. Aby wykonać zadanie, musisz przestawić obiekty w jednym rzędzie i ponownie połączyć. Zgodnie z podobnym schematem inne elementy trzeba będzie później połączyć, najczęściej będziesz musiał przejść przez kilka etapów unii na każdym poziomie. Kiedy wróżka na pierwszym poziomie zostaje uwolniona, opowiada smutną historię o nałożeniu klątwy przez okrutną wiedźmę na cały magiczny świat i lokalne stworzenia. Żądania rozwiązania problemu nie można zignorować.

Lokacje rozszerzają się w miarę postępów na kolejnych poziomach. Na każdym etapie jest główne zadanie, a raczej przedmiot, który należy zdobyć za pomocą znanych machinacji. Mityczne stworzenia będą rosły i rozwijały się pod kierunkiem mądrego zbawiciela. Na pomoc czekają wróżki, jednorożce, hybrydy kot-paw i inne ciekawe osobowości. Deweloper stworzył ponad pół tysiąca obiektów do łączenia i interakcji. Ważne jest również sadzenie ogrodu i radzenie sobie z czarownicami, które okresowo ingerują w plan. Zaleca się ostrożność i ostrożność w przypadku tych antagonistów.

Charakterystyczne cechy gry Merge Magic !:

  • łączenie identycznych elementów w celu odblokowania nowych;
  • spotkanie z uroczymi stworzeniami, wpływ na ich tworzenie;
  • rozwój infrastruktury ogrodowej;
  • neutralizacja życzeń złej wiedźmy;
  • otwarcie dostępu do zadań.

Logiczny projekt z intuicyjnym sterowaniem i zabawną fabułą spodoba się nawet najmniejszym graczom. Atmosfera magii i zdolność inicjowania dramatycznych zmian daje poczucie mocy. Urocza oprawa graficzna uzupełnia bajkową oprawę. Ciekawe zadania, zadania i wydarzenia sprawiają, że rozgrywka jest zróżnicowana i ekscytująca. Możliwość wpływania na powstawanie setek gatunków mitycznych stworzeń pomaga upewnić się o skali odpowiedzialności. Pomóż światu dojść do siebie po interwencji czarnych czarownic!


Reklama

Pobierz Merge Magic! 4.4.0

Nowości w tej wersji
- Stay tuned for more fun events that will bring you wonderful creatures.
- Includes minor bug fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 4.4.0 (170)
Data umieszczenia 2022-04-16 21:35
rozmiar 122.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/27 10:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |