Opis:

PAKO Caravan  to przyjemna gra zręcznościowa , w której musisz jeździć po parkingu, łączyć pojazdy z głównym samochodem, wykonywać akrobacje i tworzyć najdłuższą przyczepę. W porównaniu z bardziej popularnymi odmianami, najpierw przychodzi na myśl wąż.

Główna przyczepa porusza się po lokacji i po drodze zabiera samochody. Potencjalne ogniwa w łańcuchu mogą być statyczne, pomaga zaplanować manewry z wyprzedzeniem lub poruszać się i siać spustoszenie w wymyślonej strategii. Gdy się łączą, ogon łańcucha samochodowego stale rośnie. Jazda po niewielkim obszarze zawieszonym w powietrzu zamienia się w przygodę. Misję komplikują liczne przeszkody i zadania stawiane osobno na każdym poziomie. Tutaj musisz omijać różne obiekty, przecinać się z latającymi spodkami, przechodzić przez specjalne teleporty i stawić czoła innym trudnościom.

Pierwszy pojazd wyróżnia się wyjątkowymi możliwościami, dlatego zapewne reszta jest do niego chętnie przywiązana. Za udane manewry gracz otrzymuje punkty. Im dłuższa karawana, tym wyższa ogólna ocena wyścigu. Oprócz podnoszenia własnych rekordów możesz śledzić wskaźniki innych osób. Dodatkową motywacją będzie dążenie do pobicia czyjegoś wyniku. Doświadczeni kierowcy są w stanie zebrać kilkaset żelaznych koni i odblokować fajne przedmioty.

Charakterystyczne cechy gry PAKO Caravan:

  • wybór nadjeżdżających samochodów, tworzenie przyczepy kempingowej z transportu;
  • koszenie trawy, skakanie, teleportacja, inne sztuczki;
  • setki misji ze skomplikowanymi niuansami;
  • miejsca zawieszone w chmurach;
  • unikaj zderzenia z własnym ogonem.

Arkada przypomina węża, tylko zasady się komplikują, a rozgrywka staje się bardziej zróżnicowana. Udział w eksperymentach laboratoryjnych to tylko jedno z zadań, ważne jest, aby przyzwyczaić się do nietypowych sytuacji, przygotować się na niespodzianki. Użytkownik kontempluje to, co dzieje się z góry, elementy układu i inne szczegóły lokalizacji wyglądają miniaturowo. Na tle lekkich chmur w przestrzeni wisi mała, odcięta ze wszystkich stron platforma. Konieczne jest wypełnienie proponowanej strony ciągiem samochodów, zbieranie bonusów i walka o honorowe miejsce w tabeli liderów. Spróbuj odblokować najlepsze trofea!


Reklama

Pobierz PAKO Caravan 1.2

Nowości w tej wersji
+ 4 new levels
+ Optional landscape mode
+ Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.2 (54)
Data umieszczenia 2020-10-26 16:45
rozmiar 29.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/27 12:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |