Opis:

Game Reach: SOS to przygodowa przygoda z elementami puzzli, która jest przygotowana dla twoich androidów, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym gatunkiem i całą branżą gier - Studio Reach. W przypadku pierwszego projektu gra okazała się bardzo wysokiej jakości, a wszystkim fanom gatunku z pewnością spodoba się przyjemna, a nawet hipnotyzująca grafika miejscami.

A co najważniejsze, w tej chwili gra jest nie tylko do ściągnięcia za darmo, co może zaskoczyć nielicznych posiadaczy Androida, ale nie zawiera reklam ani zakupów, więc póki ta sytuacja się nie zmieniła - leć!


Fabuła gry stała się dość dziwna, ale wciąż dość aktualna w świetle ostatnich wydarzeń w otaczającym nas świecie. Główny bohater to cień, który stracił właściciela i jest teraz w izolacji, ale w przeciwieństwie do nas znajduje się w całkowicie pustym świecie. Nietrudno się domyślić, że Twoim zadaniem jest pomóc cieniu odnaleźć jego właściciela i wrócić do długo oczekiwanej symbiozy.

To, co się dzieje, jest niewątpliwie otoczone zasłoną tajemnicy, a każda lokacja, bez względu na to, jak proste może się wydawać, kryje w sobie wiele tajemnic i tajemnic. Wejdź w interakcję z obiektami, eksploruj świat wokół siebie, rozwiązuj zagadki i postępuj zgodnie z fabułą. Ważną funkcją będą zaszyfrowane wiadomości, które otrzymasz od osoby z innego, prawdziwego świata.


Cechy gry Reach: SOS na Androida:

  • Odkryj opuszczony świat, w którym twoja postać jest sama;
  • A może nie jeden…;
  • Rozwikłać wszystkie zaszyfrowane wiadomości;
  • Dowiedz się, kto je wysyła i czego chce;
  • Rozwiąż wszystkie trudne zagadki, które staną Ci na drodze;
  • Niezwykła, ale hipnotyzująca grafika;
  • Brak reklam w grze;

    Znowu żadnych zakupów.

Wady gry:

  • Gra jest bardzo krótka, miejmy nadzieję, że programiści dodadzą więcej poziomów w aktualizacjach, ale najprawdopodobniej przynajmniej pojawią się tam reklamy.

Podsumowując: gra Reach: SOS to fajny projekt, który naprawdę można bezpiecznie polecić wszystkim fanom mistycyzmu i skomplikowanych zagadek. Jedyne - nie polegaj mocno na nowości, w tej chwili mija ona bardzo szybko.


Reklama

Pobierz Zasięg: SOS 6.1.1

Nowości w tej wersji
Thank you for playing our demo game! We have added a whole new island to the game! So get puzzling and enjoy :)
informacje ogólne
wersja 6.1.1 (9)
Data umieszczenia 2020-10-27 17:50
rozmiar 78.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/28 10:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |