Danger Darrel
4.7 (4)

Opis:

Gra Danger Darrel to gra zręcznościowa, której głównym uczestnikiem będzie sterowany przez Ciebie samolot! To niestety dalekie od symulatora, niemniej jednak przyjemność pilotowania można uzyskać dość szybko i łatwo, co stanie się oczywistą zaletą tego projektu.

Grę przygotowaliśmy w studiu Hoonaya, które ma swoją siedzibę w Niemczech i nie oferuje obecnie żadnych innych projektów dla posiadaczy androidów. Jak dotąd nowe elementy mają niewiele pobrań, ale zobaczmy, która godzina pokaże.

Gra zaczyna się od czegoś nietypowego - trzeba wybrać poziom jakości grafiki ... i tutaj, zgodnie z klasyką, do wyboru mamy trzy opcje - niski, średni i wysoki. Na początku może się to wydawać poziomem trudności, ale nie, to grafika. Jedno tu się podoba - nawet słaby smartfon ściągnie grę z odpowiednimi ustawieniami. Następnie zostajemy wprowadzeni do pilota samolotu, który mówi podejrzanie niezrozumiale. Być może z tego powodu będziesz musiał przejąć kontrolę!

Po długiej rozmowie z pilotem w końcu wystartujesz i udasz się na spacer kanionem, jednocześnie poznając sterowanie. Swoją drogą tutaj sprawa jest prosta - taśmy odpowiadają za możliwość ustawienia samolotu na boki, a wirtualny joystick za płynne planowanie w czterech kierunkach.

Sam kanion to bardzo niebezpieczne miejsce - nie tylko będziesz musiał dosłownie gdzieś przecisnąć się w wolną przestrzeń, ale coś też może spaść z góry! Uważaj więc na trasę i uważaj na osuwiska. Ciesz się lotem przez resztę czasu! W trakcie możesz zbierać monety, które możesz wydać na nowe samoloty, które będą się różnić zarówno mechaniką, jak i charakterystyką. Dodatkowo musisz zebrać puszki z benzyną, które pozwolą ci polecieć jak najdalej.


Cechy gry Danger Darrel na Androida:

  • Trzy poziomy grafiki, wysoki - super!
  • Niebezpieczny kanion, w którym jest mało miejsca i ciągle coś spada;
  • Duży wybór samolotów do odblokowania;
  • Wszystkie samoloty różnią się osiągami i sterowaniem;
  • Tabela z rekordami globalnymi;
  • Kup designerskie i fajne gadżety.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy towarzyszące wszystkim takim projektom;
  • Dynamika jest skromna, dla wielu to nie wystarczy, a oszczędzanie na szybki samolot nie jest takie szybkie.

Podsumowując: gra Danger Darrel jest bardzo liniowa, prosta i, w rezultacie, jest typową grą zręcznościową, która pomoże poprawić twoje umiejętności pilotażu i najprawdopodobniej nie będzie udawać, że niszczy twój układ nerwowy.


Reklama

Pobierz Danger Darrel 1.7.3

informacje ogólne
wersja ()
Data umieszczenia 1970-01-01 00:00
rozmiar
polski nie
wymagania
android +
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
Wszystkie aplikacje Hoonaya na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/28 12:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |