Opis:

Gra Warriors.io od razu wiele o sobie opowie o sobie każdemu, kto zagrał przynajmniej w kilka projektów io, ale jednocześnie nie trzeba być taką osobą, aby dołączyć do tego ruchu. Dzisiaj przeanalizujemy, jak i co się tutaj dzieje, więc zacznijmy.

Warto zacząć od krótkiego tła projektów io, które tak naprawdę pogrążone są w ciemności, co oznacza, że ​​jest to najprawdopodobniej czysty przypadek. Zwykły gracz musi tylko wiedzieć, że projekt przeglądarki Agar.io pojawił się 5 lat temu, a później przeniósł się na platformę mobilną. Mimo szczerze kiepskiej grafiki projekt strzelał jak rakieta, przede wszystkim ze względu na swoją mechanikę, możliwość zabawy po prostu w przeglądarce oraz PR od blogera PewDiePie. Jeśli mówimy o liczbach, to tylko dla Androida gra została pobrana ponad 100 milionów razy, a jeśli policzyć przeglądarkę i iOS, to liczba ta będzie wielokrotnie wyższa. Oczywiście takiej szansy nie można było przegapić, więc zaczęły pojawiać się gry z prefiksem io, co sugeruje możliwość uzyskania podobnych wrażeń.

W naszym przypadku deweloperem było dość znane w kręgach androidów studio CASUAL AZUR GAMES, a pod względem popularności schemat nadal działa, w tej chwili grę ściągnęło już ponad milion graczy ...


Rozgrywka (jak być powinna) jest tutaj jak najprostsza - wybierz bohatera, udaj się na arenę i stocz walkę z innymi graczami, starając się jak najdłużej przetrwać w chaosie, który się wokół toczy i zabrać jak najwięcej przeciwników. Klasyczna gra battle royale, tylko bardziej dynamiczna.


Cechy gry Warriors.io na Androida:

  • Duży wybór zwinnych bohaterów (68 sztuk);
  • Rozgrywka jest dynamiczna, sesje są krótkie, wszystko jest tak, jak powinno;
  • W regionie jest 50 rodzajów broni, co w zupełności wystarczy;
  • Różne wzmocnienia, które można zdobyć na polu bitwy;
  • Oczywiście istnieją „skórki” dla wyjątkowości twojej postaci;
  • Prosta grafika, świetna animacja;
  • Istnieje tryb walki z komputerem.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy - nie ma się czym dziwić, to norma przy darmowych projektach, tylko reklam jest dużo, ale z „darowizną” życie staje się wyraźnie lepsze ...
  • Niektórzy użytkownicy narzekają na dużą złożoność, ale czy naprawdę jest tak źle?

Podsumowując: gra Warriors.io jest godnym przedstawicielem swojego gatunku, który choć nie jest gotowy do konkurowania z większymi i popularniejszymi projektami formatu „battle royale”, może równie dobrze zająć miejsce ich młodszego brata.


Reklama

Pobierz Warriors.io 5.83

Nowości w tej wersji
- Battle pass and a lot of new rewards!
- More unique content!
- Performance improvements!
informacje ogólne
wersja 5.83 (583)
Data umieszczenia 2021-08-23 22:30
rozmiar 93.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/29 10:18
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |