Opis:

Gra Gaia Odyssey  - jest fajna Roleviki, która będzie eksplorować bajeczny wszechświat, uczestniczyć w bitwach PvP z żywymi efektami specjalnymi, rozmawiać z magicznymi postaciami.

Przed długą przygodą użytkownik tworzy bohatera, dostosowuje jego wygląd, a następnie można rozejrzeć się po lokacji. Podopieczny wkracza w magiczny świat i wyrusza w długą podróż. W kolorowych lokacjach czekają na niego przeróżne stwory, którymi sterują inni użytkownicy lub sztuczna inteligencja. Każda walka ze zwycięskim wynikiem pozwala na korzystanie z ulepszeń, rozwój, zdobywanie nowych sił. Konfrontacja to nie jedyny rodzaj interakcji; czasami bardziej opłaca się zawierać sojusze, łączyć się w celu zniszczenia dużych antagonistów.

Każdemu atakowi towarzyszą wspaniałe efekty dźwiękowe i wizualne. Sterowanie jest ustandaryzowane, w lewym dolnym rogu wyświetlany jest joystick, który odpowiada za ruch bohatera. Po prawej stronie znajdują się przyciski do ataków, skoków i innych manewrów. Możesz łączyć dostępne akcje w dowolnej kolejności, biorąc pod uwagę niuanse konkretnej sytuacji. Znalezione skarby, zdobyte nagrody i bonusy dodatkowo motywują Cię do wielkich wyczynów. Oryginalne rodzaje broni, a także fajne stroje i akcesoria pomogą stworzyć niepowtarzalny wizerunek wojownika.

Charakterystyczne cechy gry Gaia Odyssey:

  • bitwy online z innymi graczami i postaciami w grze;
  • odkrywanie świata bez ograniczeń działań;
  • dostosowanie oddziału;
  • doskonalenie umiejętności, rozwój;
  • fajny arsenał broni.

Deweloper stworzył wielozadaniowy projekt z absolutną swobodą działania dla użytkownika. Niektórzy wolą chodzić po lochach, walczyć z potworami i bossami w ciasnych warunkach, inni wolą walki na otwartej przestrzeni. Dialogi z postaciami pomagają szczegółowo poznać fabułę. Oprócz wojennych spraw możesz pomyśleć o wspaniałych perspektywach, planowaniu uzyskania statusu królewskiego. Jest też szansa na zbudowanie relacji miłosnych, stworzenie wirtualnej pary. Ziemie faerie potrzebują lidera, który przepisałby wszystkie skrypty!


Reklama

Pobierz Gaia Odyssey 34.0

informacje ogólne
wersja 34.0 (34)
Data umieszczenia 2022-04-17 02:49
rozmiar 254.49 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/29 12:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |