Gado Fight
0 (0)

Opis:

Gado Fight  to zręcznościowa gra walki, w której bohaterowie popularnej chińskiej powieści walczą z różnymi przeciwnikami, uczestniczą w walkach PvE i PvP.

Chińska grafika „Journey to the West” zainspirowała deweloperów do stworzenia pełnej akcji bijatyki z dopasowaną legendą. Użytkownik wybiera postać i wysyła ją do dynamicznych bitew. Gracz będzie miał Króla Małp, świnię, mnicha i innych bohaterów. W podobnych projektach totemy wymagają wstępnego odblokowania, ale jednocześnie dostępnych jest kilka wojowników. Musisz tylko zdecydować, który scenariusz chcesz wypróbować w danym momencie, ponieważ fabuła jest radykalnie inna dla każdego. Przeciwnicy dobierani są z uwzględnieniem charakteru i możliwości wybranej przez gracza osobowości.

Fani pojedynczych formatów będą mogli cieszyć się bitwami z inteligentnymi botami. Fani rywalizacji w sieci będą mile zaskoczeni wygodnym formatem PvP. W lewej części ekranu możesz regulować kierunek manewrów za pomocą joysticka, a po prawej są klawisze akcji. Oprócz dwóch przycisków ataku istnieje możliwość uniknięcia czyjegoś ataku. Dozwolone jest również skakanie, uniki i drażnienie, prowokowanie antagonisty do wzmożonej aktywności. Jeśli nauczysz się wprowadzać w błąd innego wojownika i zmuszać go do działania w nieodpowiednich sytuacjach, możesz znacznie przybliżyć moment zwycięstwa.

Charakterystyczne cechy gry Gado Fight:

  • dostęp do różnych postaci;
  • indywidualna historia dla każdego oddziału;
  • połączenie akcji, umiejętności bojowe;
  • umiejętność sprowokowania wroga;
  • tryby single i multiplayer.

Ręcznie rysowana grafika 2D dodaje uroku sadze walki. Schemat kolorów nie jest zbyt jasny, ale w szarych miejscach postacie w kolorowych ubraniach wyglądają dość epicko. Ścieżka dźwiękowa doskonale uzupełnia kreowane otoczenie. Fabuła jest słabo opisana, ale każdy wojownik ma swoje własne przygody. Krótkoterminowe bitwy pozwalają na chwilowe rozproszenie uwagi przez grę, a następnie powrót do codziennych zadań. Pokaż swoją zręczność, aby uderzyć na czas i uniknąć kontrataków. Tylko odważni i cierpliwi mogą dogłębnie opanować sztukę walki!


Reklama

Gado Fight

Ocena:

(1)
1.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/30 10:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |