Extra Lives (Zombie Survival Sim)
0 (0)

Extra Lives (Zombie Survival Sim)

Opis:

Extra Lives (Zombie Survival Sim)  to wciągająca gra akcji , w której musisz żyć wśród szalonych ludzi i zombie, podróżować po wyspie i bronić się za pomocą różnych rodzajów broni.

Przed rozpoczęciem musisz wybrać oddział. Do dyspozycji gracza oddano ponad sto postaci znanych z filmów i gier wideo. Dalej bohater opuszcza swoje schronienie na wyspie i zaczyna poruszać się w dowolnym kierunku. Masy zombie na tym terytorium doprowadziły do ​​krytycznego napięcia w tej sytuacji. Walka z nimi zajmuje dużo czasu i energii. Sterowanie jest typowe dla projektów tego dewelopera, po lewej stronie ekranu znajduje się joystick, a po prawej klawisze ruchu. Użytkownik będzie miał do dyspozycji różne rodzaje broni, od łopat i toporów po potężne miotacze ognia.

Warto ostrożnie podejść do wyboru narzędzi obrony i ataku, aby skala zniszczeń nie drażniła ludzi. Ze względu na trudną sytuację wyspiarze stali się nerwowi i kategoryczni, 200 osób podzielono na 8 grup z konkretnymi opiniami na temat możliwości rozwiązania problemów i tempa koniecznych działań. Nieopłacalne jest angażowanie się w całkowite zniszczenie wszystkich z rzędu, będziesz musiał znaleźć wspólną płaszczyznę i budować relacje. Jeśli uda ci się zdobyć wiarygodność wśród lokalnych mieszkańców, to zadanie przetrwania zostanie uproszczone. Musisz ciężko pracować, aby wpłynąć na negatywne tłumy i ustawić niektórych bohaterów.

Charakterystyczne cechy gry Extra Lives:

  • przetrwanie wśród żywych trupów i wściekłych ludzi;
  • tworzenie relacji z setkami postaci, bitew i potyczek;
  • broń zimna i palna;
  • interakcja z obiektami w 50 lokalizacjach;
  • eksploracja wyspy, wychodzenie poza granice proponowanej mapy.

Symulator przetrwania cieszy dynamizmem wydarzeń w pięćdziesięciu różnych miejscach. Za dodatkową opłatą możesz aktywować tryb Death Match i skoncentrować się na zabijaniu wrogów. Wolny format jest mniej krwawy i wymaga użycia umiejętności dyplomatycznych. Ludzie wyrażą swoją opinię, a linie wyświetlane w tekście pomogą ci zorientować się, jakie myśli próbują przekazać twojemu podopiecznemu. Chodzące trupy to ważny problem, ale nie jedyny. Postaraj się jak najdłużej żyć wśród zombie i psychotów!


Reklama

Pobierz Extra Lives (Zombie Survival Sim) 1.14

Nowości w tej wersji
- Wider display for enhanced compatibility with modern phones in either landscape orientation, whilst still retaining support for older 32-bit devices.
- Faster frame rate recommended by default (130%).
informacje ogólne
wersja 1.14 (1149064)
Data umieszczenia 2021-04-17 15:59
rozmiar 49.72 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje MDickie na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/30 12:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |