Swap-Swap Panda
0 (0)

Opis:

Game Swap Swap-Panda  - to zabawna platformówka, w której para pand poszukujących skradzionych ciastek wrogów, pokonuje przeszkody, wspólne wysiłki, by iść naprzód.

Użytkownik steruje biało-czerwonymi pandami idącymi na babeczki przez zarośla, budynki, niejasne konstrukcje i inne elementy, które pojawiły się w drodze do ich ulubionych babeczek. W naturze zwierzęta różnią się radykalnie wielkością, ale w rozgrywce postacie były prawie takie same. Ale ich umiejętności są całkowicie odmienne, a raczej wyjątkowo się uzupełniają. Czerwony bohater wie, jak wspinać się po bambusie i doskonale skacze, bo białe wysokie skoki są niedostępne, ale może bezpiecznie przepłynąć przez mały zbiornik.

Gracz musi na przemian koordynować ruchy totemów. Niuans polega na tym, że oba niedźwiedzie muszą się poruszać, ale tylko jednego można kontrolować, drugi śpi. Jeśli osoba śpiąca zostanie obudzona, pierwsza zasypia. Aby poruszać się po płaskiej powierzchni wystarczy położyć jeden na drugim, wtedy górna może śnić, a dolna będzie aktywna. Każde zwierzę może znajdować się poniżej, gdyby zaobserwowano naturalne wymiary, taki schemat by nie zadziałał.

Charakterystyczne cechy gry Swap-Swap Panda:

  • zarządzanie dwoma wyszukiwarkami babeczek;
  • indywidualne zdolności postaci;
  • różnorodność zagadek po drodze;
  • łączenie umiejętności pokonywania trudnych obszarów;
  • smaczne znaleziska na każdym poziomie.

Na poziomach, które musisz znaleźć i zdobyć kilka babeczek, po przejściu przez określony obszar na ekranie pojawi się talerz wskazujący liczbę znalezionych smakołyków. Będzie wiele trudnych stref, będziesz musiał stawić czoła wzniesieniom, pasywnym wrogom, jeziorom, ogromnym ruchomym skrzynkom i innym ciekawym elementom. Każda przeszkoda to mała zagadka. Na pewno będziesz potrzebować kogoś, kto się obudzi i ruszy, aby uwolnić ścieżkę zgodnie z algorytmem akceptowalnym dla innego. Następnie możesz się zmieniać i poruszać po oczyszczonej drodze, najważniejsze jest, aby nie zgubić żadnej z tej zabawnej pary.

Oprawa graficzna nasuwa skojarzenia z platformówkami z końca ubiegłego wieku. Trzy przyciski pozwalają wskazać kierunek ruchu (do przodu / do tyłu / do góry), a to wystarcza do pełnej interakcji z szarżami. Pomóż swoim znajomym przejść całą drogę i znaleźć ich ulubione smakołyki!


Reklama

Pobierz Swap-Swap Panda 1.2.11

Nowości w tej wersji
Fixed slower frame rate on certain devices
informacje ogólne
wersja 1.2.11 (1002011)
Data umieszczenia 2020-10-30 16:46
rozmiar 24.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje NEUTRONIZED na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/10/31 12:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |