Opis:

Game Motorball  - to wieloosobowy projekt wyścigowy, w którym samochody wcielają się w piłkę nożną i gonią piłkę po polach, pustyniach i innych krajobrazach.

Użytkownik obsługuje miniaturową maszynę określonego modelu. Konieczne jest wbicie sprzętu sportowego w bramkę przeciwnika, która jest znacznie większa niż sam samochód. Na prostokątnym boisku znajduje się również samochód przeciwnika, który próbuje wbić gola do Twojej bramki. Sterowanie odbywa się za pomocą joysticka, a dostęp do boosterów pojawia się okresowo. Przyspieszenie, elementy wybuchowe i inne niespodzianki wprawiły antagonistę w osłupienie. Przy prawidłowym stosowaniu dodatków zauważalna jest krótkoterminowa korzyść.

Mecz podzielony jest na kilka rund. Licznik czasu na górnym panelu powie Ci, jak długo potrwa konfrontacja do następnej zaplanowanej przerwy. Po zakończeniu, bramki zdobyte w każdej bramce są liczone. Zwycięzca otrzymuje fundusze i inne nagrody, a budżet przegranego zostaje zmniejszony. Pozytywny wynik bitwy daje prawo do odblokowywania nowych samochodów, fajnego tuningu i innych przydatnych opcji. Deweloper zwrócił również szczególną uwagę na personalizację. Doświadczony kierowca będzie mógł otworzyć oryginalne naklejki, pociągi, różne formaty kolorystyczne.

Charakterystyczne cechy gry Motorball:

  • Mecze piłkarskie PvP 1 na 1;
  • samochodziki zamiast sportowców;
  • zbieranie samochodów w garażu;
  • tuning ładunków czterokołowych;
  • fajne boostery, bonusy, medale.

Projekt może wpływać na niektóre wskaźniki, dostosowywać przyspieszenie, sterowalność itp. Pierwsza lokacja wygląda jak boisko do piłki nożnej, później możesz przecinać pustynie, bagna i inne naturalne obszary. Warto przygotować się na różne przeszkody w lokacjach, niektóre odcinki trzeba będzie ominąć, co komplikuje wyścig. Widok z góry pozwala wstępnie ocenić sytuację, a przed rozpoczęciem można z grubsza zaplanować strategię. Prowadzenie, nitro i inne ustawienia wpływają na końcowe możliwości auta, przy opracowywaniu planu działania należy wziąć pod uwagę możliwości czterokołowca. Format online dodaje nieprzewidywalności do każdego meczu. Zostań liderem motoball we wszystkich typach lokalizacji!


Reklama

Pobierz Motorball 2.0.0

Nowości w tej wersji
- Reworked Player Tuning (All players will now have the same stats)
- Unlocked all Power Ups for all players
- Decreased Quest Cooldowns
- Decreased Stone Wall duration to 1 second (previously 5)
- Decreased Sticky Goo and Oil durations (from 5 seconds to 3 seconds) and bounding box size
- Increased Spike spinout time to 1.5 seconds (previously 1)
- Added Landscape Controls option
- New Cars, Cosmetics and Badges
informacje ogólne
wersja 2.0.0 (32)
Data umieszczenia 2020-10-30 16:55
rozmiar 88.71 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/01 12:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |