Opis:

Cube Surfer gra ! To kolorowa gra zręcznościowa, w której surfer musi ślizgać się po łatwo gubionych kostkach, podnosić po drodze resztę elementów sześciennych, aby jak najdłużej jechać.

Gracz steruje sportowcem, który do poruszania się wybrał nietypowy sprzęt. Będziesz musiał jechać wysoko nad drapaczami chmur, prawie dotykając chmur. Początkowo pod postacią znajduje się tylko jeden klocek, ale kolejne są od razu widoczne z przodu. Na zmontowanych elementach nie będzie działać bez przeszkód, trzeba przedzierać się przez ściany i gubić cenne elementy. Ważne jest, aby wskazać kierunek, przesuwać bohatera w prawo / w lewo, aby podnosić kostki i kryształy bonusowe. Gdy będzie możliwe zebranie znacznej ilości bonusów, użytkownik będzie mógł odblokować inne skórki dla trójwymiarowych kształtów, a także zmienić wygląd. Kryształy są również używane do kupowania ulepszeń i nigdy nie są tracone w ten sposób.

Oprócz ścian bohatera czekają pułapki, sztywno niszczące zebrane sześcienne bogactwo. Sama droga jest wąska, często nie ma możliwości objazdu i trzeba obliczyć, jak zminimalizować szkody. Czasami wokół leżą małe przeszkody, można jechać bez incydentów. Każdy tor kończy się schodami, celem jest wejście na nie wyżej, ustanowienie nowego rekordu ilości płyt. Na górze zainstalowana jest skala pokazująca część przebytej odległości. Łatwo jest z tego zrozumieć, o ile bardziej w przybliżeniu trzeba spieszyć się do kroków.

Charakterystyczne cechy gry Cube Surfer!:

  • ślizganie się po kostkach zamiast deski surfingowej;
  • gromadzenie i wzmacnianie elementów wspierających;
  • przeszkody, które eliminują określoną warstwę bloków;
  • zbieranie dodatkowych kryształów;
  • 9 kolorowych skórek kostek.

Deweloper wykonał oprawę graficzną na czas zabójcy w bogatych odcieniach, nadając projektowi jasność i klimat. Ścieżka dźwiękowa dodaje pozytywnego efektu, ale nie odwraca uwagi od głównego zadania. Należy pamiętać, że często w pobliżu przeszkód jest coś pożytecznego, trzeba wykazać się cudami zręczności, aby podnieść to, co chcesz, bez wstępnych obrażeń lub z minimalnymi stratami. Zasadnicze znaczenie ma również terminowość działań i opanowanie. Każdy dodatkowy manewr może doprowadzić do przedwczesnego ukończenia poziomu. Pomóż surferowi ukończyć każdy utwór z godnością i pokazać niesamowite rezultaty!


Reklama

Pobierz Cube Surfer! 2.6.4

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.6.4 (40)
Data umieszczenia 2022-02-06 05:31
rozmiar 121.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

READ_PERMISSION

READ_PERMISSION

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/02 10:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |