Champion Horse Racing
0 (0)

Champion Horse Racing

Opis:

Game Champion Horse Racing  - to ciekawa gra symulacyjna, w której można rozwijać stadninę koni, opiekować się źrebakami i przygotowywać je do udziału w wyścigach.

Użytkownik ma do dyspozycji obszerny teren z farmą, na której może wyhodować przyszłych mistrzów w turniejach jeździeckich. Niemożliwe jest bezpośrednie wpływanie na przebieg zawodów, ale wychowanie i rozwój koni jest całkowicie w rękach świeżo upieczonego hodowcy koni. Oprócz karmienia należy zwrócić uwagę na stworzenie komfortowego środowiska, aby dziecko rozwijało się z przyjemnością, uwielbiało treningi i wykazywało dobre wyniki. W projekcie przewidziano ponad tysiąc źrebiąt, spośród których możesz samodzielnie wybierać uczniów.

Każde zwierzę ma specjalny charakter, zdolności, słabości i mocne strony. Konieczne jest nawiązanie kontaktu i poszukiwanie najlepszych sposobów interakcji w oparciu o początkowe możliwości dziecka. Różnorodność zadań sprawia, że ​​zagłębiasz się w procesy, myślisz o wszystkich aspektach hodowli koni, w tym o pracach budowlanych. Środowisko wpływa na perspektywy zwierząt i tempo ich rozwoju. Coaching polega na doborze akcentów, ustaleniu idealnej taktyki wychowania i aktywności fizycznej każdego podopiecznego. Kiedy ktoś jest gotowy do wyścigu, czas zapisać się na zawody i znaleźć najlepszego dżokeja. Jeśli postać spełnia określone wymagania, będzie mogła wystąpić na torze wyścigowym.

Charakterystyczne cechy gry Champion Horse Racing:

  • hodowla koni, tworzenie dla nich odpowiednich warunków;
  • przygotowanie do turniejów PvP;
  • szkolenie uwzględniające indywidualne umiejętności postaci;
  • handel oddziałami na rynku;
  • budowa, poprawa stabilnej infrastruktury.

Turnieje odbywają się w formacie online, w wyścigach biorą udział uczestnicy z całego świata. Międzynarodowe zawody na znanych na całym świecie torach wyścigowych to okazja zarówno dla trenera, jak i konia do pełnego wyrażenia siebie. Najlepsi będą mogli sięgnąć po tytuł mistrza świata, wziąć udział w bitwie kilkunastu najfajniejszych użytkowników. Zadbaj o wszystkie aspekty hodowli koni, postaraj się ustalić schemat edukacji zwycięzców wyścigów!


Reklama

Pobierz Champion Horse Racing 2.62

Nowości w tej wersji
Game improvement and bug fixed
informacje ogólne
wersja 2.62 (26200)
Data umieszczenia 2021-08-03 05:09
rozmiar 24.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/02 12:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |