Opis:

Gra Spike  to projekt siatkarski, w którym trzeba doskonalić umiejętności serwowania i odbierania piłki, rozwijać karierę sportową oraz wygrywać w deblu.

Użytkownik steruje drużyną złożoną z dwóch sportowców, którzy chcą zostać legendami siatkówki. Na początku opcje ustawień są minimalne, musisz spróbować swoich sił w meczach i zarabiać pieniądze, otrzymywać bonusy. Sztuczna inteligencja dobiera przeciwników, biorąc pod uwagę kwalifikacje drużyny, na starcie nie będzie większych trudności. Szanse przeciwników wzrosną później, aby przyzwoite zachowanie w meczach wymagało ciężkiej pracy między rozgrywkami.

Pierwszy zysk można wykorzystać do ulepszenia cech każdego oddziału. W zależności od stylu gry zalecane jest dostosowanie wskaźników ataku i obrony, zwiększenie tempa oraz usprawnienie skoków. Również pieniądze przydadzą się na aktualizację formularza, zakup wygodniejszych butów. Pomiędzy meczami zawodnicy myślą nie tylko o sporcie, w dialogach z dziewczynami i znajomymi można dostrzec różne tematy, od nauki na uczelni, po emocje podczas zwycięstw i porażek. Użytkownik poznaje wiele ciekawych informacji na temat życia tych, którzy na oczach widza skupieni są wyłącznie na konkurencji.

Charakterystyczne cechy gry The Spike:

  • mecze siatkówki 2v2;
  • doskonalenie umiejętności sportowców;
  • zakup mundurów i butów;
  • opowiadanie historii postaci;
  • awans zawodowy zespołu.

Deweloper maksymalnie uprościł algorytm sterowania, do wykonywania manewrów na boisku do siatkówki wystarczały cztery klawisze. Jest kilka przycisków do odbijania piłki w pobliżu siatki lub w oddali, a także przyciski do przyjmowania piłki (jeden w stanie normalnym, drugi w momencie upadku). W konfrontacji wygrywa drużyna, która szybciej zdobędzie pięć punktów i przewyższy przeciwników o co najmniej dwa punkty. Szeroki zakres ustawień pozwala na dostosowanie treści do życzeń gracza. Dobra grafika 2D pozwala cieszyć się rywalizacją i poznać graczy z różnych stron. Daj swoim Simom szansę na dobre wyniki w turniejach na najwyższym poziomie!


Reklama

The Spike

Wszystkie aplikacje DAERISOFT na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/03 09:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |