Merge Dungeon Gra
0 (0)

Opis:

Playing the Merge of Dungeon  - to ponury Roleviki, który pomoże trzem bohaterom walczyć z potworami, łączyć je z przedmiotami, aby uzyskać ostre umiejętności i sprzęt.

Pod czujnym okiem gracza czarodziej, łowca i wojownik udają się do głęboko podziemnych katakumb, po których wędrują niezliczone potwory. W górnej jednej trzeciej ekranu wyświetlane są spotkania z wrogami i bitwy. Reszta miejsca jest przeznaczona na różne działania gracza, takie jak łączenie wyposażenia lub ulepszanie umiejętności. Kwestia ulepszeń jest stale aktualna, musisz zapewnić postaciom dodatkowe możliwości, aby zwiększyć skuteczność ich działań. Procesy zachodzące w lochach motywują Cię do koncentracji i pracy nad ulepszeniami dla śmiałków.

Łączenie identycznych elementów pozwala na uzyskanie mocniejszych i bardziej niezawodnych konstrukcji. Możesz pracować nie tylko ze sprzętem, arsenał broni również podlega rozbudowie. Istnieje również możliwość odblokowania zupełnie nowych talentów. Potwory zadziwiają swoją nieprzewidywalnością, zmuszają wojowników do poszukiwania nowych podejść do rozwiązywania misji bojowych. Zniszczone stworzenia pozostawiają po sobie pewną nagrodę, która automatycznie wpada do skarbonki. Możesz zbierać przedmioty o losowych opcjach i cechach, używać ich w konfrontacjach. Do wykorzystania dostępnych jest ponad sto elementów, ilość możliwości i kombinacji jest niesamowita. Najważniejsze jest, aby móc skorzystać z tego, co starannie zasugerowali twórcy.

Charakterystyczne cechy gry Merge Dungeon:

  • trzech wojowników przeciwko złym duchom z lochów;
  • różnorodność przeciwników;
  • połączenie wyposażenia w celu uzyskania mocniejszych elementów;
  • ulepszanie umiejętności bohaterów;
  • zbiór przedmiotów z losowymi wskaźnikami i bonusami.

Mechanika kombinacji dodaje ciekawych niuansów do gatunku RPG. Rozważając dwuwymiarowe lokacje, możesz wskazać, który z trzech totemów będzie walczył z konkretnym antagonistą. Walki toczą się bez ingerencji obserwatora, ale wybór postaci ma duży wpływ na rozwój wydarzeń. Zmieniające się okoliczności często minimalizują monotonię procesu, nawet jeśli wykonanie podobnych zadań zajmuje dużo czasu. Całkowite oczyszczenie terytoriów z wrogich stworzeń jest niemożliwe bez twojego losu!


Reklama

Pobierz Merge Dungeon Gra 2.6.0

Nowości w tej wersji
- Added new server 'Dungeon 9'
- Added new Warrior Equipment Set
- Added new Hunter Equipment Set
- Added new Sorcerer Equipment Set
- Fixed game balance
informacje ogólne
wersja 2.6.0 (62)
Data umieszczenia 2021-10-08 21:17
rozmiar 77.06 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/03 12:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |