Endless World - Idle RPG
0 (0)

Endless World - Idle RPG

Opis:

Gra dla Endless World - Idle RPG  - to klikerny Roleviki, w którym wpisuje się komendę z różnymi profesjami i pompuje ładunki do bitew z potworami.

Użytkownik wkracza w otwarty świat w stylu fantasy. Początkowo kontroluje tylko jednego bohatera, później będzie można stworzyć cały oddział najemników. Bitwy toczą się automatycznie, dowódca musi skupić się na ciągłym doskonaleniu umiejętności podwładnych, aby mieli wystarczającą siłę do niszczenia mobów. Ze względu na różnorodność zawodów i interakcję z różnymi elementami, wojownicy mogą przyjmować różne podejścia do konfrontacji z antagonistami.

Każde zabite stworzenie pozostawia po sobie monety, które służą do zakupu ulepszeń i nowych postaci. Dodatkowo proponuje się stworzenie własnego ekwipunku i zorganizowanie synergii sił dla bardziej produktywnych działań bojowych.Zarobione pieniądze mogą być wykorzystane nawet podczas bitwy, jeśli zaistnieje pilna potrzeba pompowania. Wrogowie zbierają się w małe grupy. Po zwycięstwie możesz przebiec kawałek po kolorowej lokacji, kolejne moby zostaną szybko znalezione. Pewni siebie szefowie pozwalają sobie na samodzielne wejście na stronę. Jeśli w trakcie bitwy poczuje się błędność wybranej taktyki, twórcy projektu oferują niezwykłą funkcję powrotu określonego czasu.

Charakterystyczne cechy gry Endless World:

  • zbieranie bohaterów o różnych umiejętnościach;
  • doskonalenie umiejętności wojowników, jednoczenie i łączenie talentów;
  • obserwacja walk z potworami i bossami;
  • możliwość cofnięcia czasu do tyłu;
  • kampania, arena PvP, zadania prędkości, inne tryby.

Trójwymiarowa oprawa graficzna w jasnych odcieniach daje spektakularną wizualizację świata fantasy. Otwarta przestrzeń z różnymi bajkowymi strefami wabi gracza w fajną podróż. Antagoniści o oryginalnym wyglądzie i szerokim wachlarzu technik obronnych często motywują do ulepszania umiejętności i wyposażenia każdego bohatera. Deweloper przygotował kilka trybów, dzięki czemu oprócz zwykłej fabuły, można przejść ograniczone czasowo próby, dostać się do lochów czy wziąć udział w sieciowych potyczkach z innymi graczami. Udowodnij wyższość swojego zespołu!


Reklama

Endless World - Idle RPG

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/04 10:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |