Mission S Gra
0 (0)

Opis:

Mission S  to kreskówkowa gra akcji , w której szarże 40 prawdziwych graczy przemierza lokacje, zbiera ograniczone zasoby i walczy do ostatniego ocalałego.

Wydarzenia odbywają się w klimacie postkokaliptycznym. Bohater leci w specjalnej kapsule, po czym wysiada z niej i schodzi do miejsca lądowania. Pilnie szukamy broni, ekwipunku, wszystkiego co przyda się w konfrontacji z innymi postaciami. Zwróć także uwagę na potężne samochody. Posiadanie pojazdu daje znaczne korzyści w stosunku do pieszego, pozwala na szybsze poruszanie się i organizowanie sytuacji awaryjnych. Głównym zadaniem jest niszczenie wrogów i ochrona swojej postaci. Jeśli grasz w drużynie z jednym lub trzema kumplami, to jeśli to możliwe, również warto ich wspierać.

W sumie dostępnych jest kilka zasobów dla kilkudziesięciu osób, ale różnorodność i skuteczność dostępnych przedmiotów jest niesamowita. Wśród analogów gatunku rozgrywka wyróżnia się obecnością bezpiecznych stref. Są przeznaczone do ulepszania broni, ulepszania zbroi, uzyskiwania nowej porcji energii. Ignorowanie punktów bezpieczeństwa może mieć negatywne konsekwencje, nie przegap szansy na doładowanie. Możesz także zwiększyć poziom broni, łącząc, jeśli możesz znaleźć ten sam model w danej lokalizacji. Myśliwiec ma również plecak odrzutowy, na którym wygodnie jest latać, aby pokonywać krótkie odległości.

Charakterystyczne cechy gry Mission S:

  • battle royale dla 40 użytkowników;
  • zbieranie i ulepszanie broni, zbroi;
  • zniszczenie przeciwników;
  • punkty pozyskiwania dodatkowej energii;
  • umiejętność działania w zespole.

Ta wieloosobowa gra akcji oferuje wysokiej jakości grafikę i spektakularne lokacje z dużą liczbą obiektów i budynków. Apokalipsa doprowadziła do częściowego zniszczenia infrastruktury, sytuacja nie poszarzała ani opustoszała. W prawym górnym rogu znajduje się mapa, w razie potrzeby możesz ją powiększyć. Nawet w miniaturze diagram pomaga śledzić zbliżanie się wrogów. W dolnych rogach znajdują się przyciski akcji oraz joystick, zasada sterowania oddziałem jest standardem. Spróbuj ukończyć misję przetrwania w miejscu ciężkiego bombardowania!


Reklama

Mission S Gra

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/04 12:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |