Opis:

Gra MMC Racingto wyścig na androida, który zasadniczo różni się od tego, do czego przyzwyczaili się wielu współczesnych graczy, nie tylko na platformach mobilnych, ale także posiadaczy konsol, a nawet pecetowych wersji znanych projektów. Po co nam? Co więcej, dziś trudno sobie wyobrazić projekt, który nie patrzy na Internet we wszystkie dostępne sposoby, tryby i praktycznie żadną interakcję, wyłączając zapewne tryb szkoleniowy. Rywalizacja z prawdziwymi graczami stała się normą, nowoczesnym klasykiem. Nie każdy pamięta lub nawet złapał czas, kiedy wszystkie wyścigi bez wyjątku były offline, oferowały statyczny otaczający świat i wirtualnych przeciwników, gdzieś prostym, ale gdzieś bardzo złożonym. Dokładnie tak jest, gdy gra jest zamknięta wyłącznie dla jej wewnętrznej zawartości, a przeciwnicy, choć wirtualni, będą bardzo trudni.


Grę przygotowało niezależne australijskie studio A ROGAN THING, dla którego ta gra stała się kolejnym projektem na temat prędkości i samochodów. Nawiasem mówiąc, ostatni podobny projekt studia (znajduje się na naszej stronie, o nazwie Quick Drift) nie zebrał jeszcze wystarczającej liczby pobrań, która przekroczyła zaledwie tysiąc ...

Tak czy inaczej, naprawdę mamy nadzieję, że nowość będzie mogła strzelać, przynajmniej wśród fanów klasyki ze świata wyścigów.


Czas przejść do rozgrywki i zobaczyć, co jest tutaj oferowane.

Zacznijmy od tego, co najważniejsze - prezentowanych tutaj samochodów. Twórcy zgromadzili dość imponującą flotę amerykańskich i australijskich klasyków z lat  60.90 . Tak, nie będzie nowoczesnych supersamochodów, ale będzie wiele uwielbianych „muscle cars” z lat 60tych i wiele innych ciekawych modeli z minionych dekad. Dodatkowo twórcy włożyli sporo wysiłku (i nie bez powodu!), Aby przepisać samochodom fizykę, a każdy dostał własną, odpowiednią dla konkretnego toru, więc wybór konkretnego modelu na konkretny tor to osobna rozrywka. Po słabej stronie pojawia się tutaj tylko komponent wizualny, ponieważ grafika jest plus lub minus średnia, a cały świat wokół jest tak wokselowy w ogóle, ale czy to takie ważne?


Cechy gry MMC Racing na Androida:

 • Fajne amerykańsko-australijskie samochody od lat  60. do  90 . ;

  Niezła fizyka, która stara się jak najbardziej zbliżyć do rzeczywistości;
 • Dobry wybór zarówno samochodów, jak i torów;
 • Wyścigi są trudne, wirtualni przeciwnicy są zręczni;
 • Wybierz samochód na każdy tor;
 • Aktualizacje obiecują więcej torów i samochodów;
 • Żadnych zakupów w grze.


Wady gry:

 • Wsparcie wizualne jest średnie;
 • Bez internetu, bez tuningu;
 • Jest kilka reklam.

Podsumowując: projekt MMC Racing z pewnością wyróżnia się wśród wielu współczesnych kolegów z klasy, można nawet powiedzieć, że wygląda jak rodzaj dinozaura. Niemniej jednak ma określone zalety, którym głupio jest zaprzeczyć, i mamy nadzieję, że będzie się dalej rozwijał, znajdując swoich odbiorców.


Reklama

Pobierz MMC Racing 1.0.8

Nowości w tej wersji
Upgraded road surface, Now has more traction so cars don't slide of the road so easy!!!
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (9)
Data umieszczenia 2020-12-01 20:52
rozmiar 25.59 MB
polski nie
wymagania
android 9.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/05 10:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |