Opis:

Gym Fighting  to gra akcji walki, w której musisz uczestniczyć w ciężkich walkach, łączyć umiejętności z różnych sztuk walki i wygrywać śmiertelne konfrontacje.

Podopiecznym gracza jest doświadczony bywalec siłowni, kulturysta i członek kryminalnego gangu zarabiającego na niebezpiecznych pojedynkach. Bohater chce zakończyć współpracę z drużyną, ale bandyci nie pozwalają na zakończenie jego działań bez zadośćuczynienia za obrażenia. W efekcie postawiono warunek, że postać może odejść, jeśli pokona wszystkich proponowanych przeciwników. Teraz staje przed najtrudniejszym zadaniem, jakim jest przetrwanie w krwawych pojedynkach o osiągnięcie tak cenionej wolności.

Arena jest zorganizowana bezpośrednio w hali, ważne jest, aby pokazać siłę i zręczność, aby pokonać ludzi, którzy są bardzo kategoryczni. Każda bitwa przynosi punkty wojownika, za które możesz zdobyć silniejszą postać, wyjdź przed kolejną bitwą w nowym wyglądzie iz rozszerzonym zakresem umiejętności. Deweloper nie skomplikował sterowania, wykonał zwykłe klawisze do manewrów i joystick. Użytkownik będzie mógł wypróbować różne style wrestlingu, zaskoczyć przeciwników przepięknym kung fu z elementami boksu, muay thai, taekwondo i innych technik. Przy przełączaniu trybów dostępne są kariery, wyzwania i inne scenariusze.

Charakterystyczne cechy gry Gym Fighting:

  • zapasy na siłowni;
  • taekwondo, kung fu, inne sztuki walki;
  • odblokowywanie fajnych wojowników;
  • wysokie ryzyko śmierci;
  • kilka formatów rozgrywki.

Rozgrywka wymaga najwyższej staranności, szybkich decyzji i opanowania. Miejsc jest stosunkowo mało, panuje lekkie poczucie monotonii. Sytuację poprawia różnorodność postaci, które można odblokować. Cieszy też możliwość wyboru trybu, zmieniających się warunków i celów. Oprawa graficzna jest przeciętna, a twórcy wykonali dobrą robotę nad dźwiękiem. Turnieje z dużą ilością trofeów i nagród pozwolą bohaterowi przekonać się o własnej sile, pokazać się w gronie równych sobie. Takie zawody motywują do doskonalenia umiejętności. Osiągaj cele w dowolnym trybie i zdobywaj pożądane nagrody!


Reklama

Pobierz Gym Fighting 1.8.5

Nowości w tej wersji
-Updated Hammer and stick sets in 3 player opponents
- Updated Hit moves
-Environment made better
-Overall Gameplay Improved

informacje ogólne
wersja 1.8.5 (200085)
Data umieszczenia 2022-04-14 07:01
rozmiar 105.48 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/05 12:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |