Dynasty Duels
0 (0)

Opis:

Game Dynasty Duels  - to strategia dla wielu graczy, w której można stworzyć talię postaci, zaklęć i innych przedmiotów, a następnie toczyć pojedynki z graczami z całego świata.

Użytkownik stara się odblokować maksymalną liczbę kart i pierwsze walki wyłącznie o małe nagrody. Później możliwe staje się pompowanie totemów, odkrywanie nowych przedmiotów, rozgrywka staje się ciekawsza. Aby uzyskać przewagę ekonomiczną, będziesz musiał zorganizować wydobycie zasobów, zapewnić górnikom regularny dochód. W trakcie pojedynku dolna trzecia część ekranu jest zarezerwowana na mapy, użytkownik szybko nawiguje po tym, co wybierze. Powyżej możesz zobaczyć bitwy i wykonanie zadań przydzielonych graczom. Powyżej widoczne są nazwy walczących stron i licznik czasu.

Za tworzenie baz i sił obronnych odpowiada również dowódca. Będziesz także musiał dokładnie przestudiować mapę, przeanalizować położenie obiektów i wyjaśnić optymalne wzorce ruchu. Spróbuj nauczyć się najskuteczniej posługiwać się magicznymi zwrotami i zaatakuj nimi wroga nagle, aw chwili przerażenia zastosuj jeszcze kilka technik. Ważne jest, aby łączyć jednostki różnych typów, aby siły lądowe i powietrzne, żołnierze walczący w zwarciu i dystansowi współpracowali ze sobą.

Charakterystyczne cechy gry Dynasty Duels:

  • bitwy online dla wielu graczy;
  • odblokowywanie i ulepszanie dziesiątek postaci;
  • użycie potężnych zaklęć;
  • wydobywanie surowców, budowa baz;
  • cenne nagrody dla zwycięzców.

Żywa grafika z bogatą kolorystyką tworzy fajną atmosferę. Dostępność płatnych aktualizacji sprawia, że ​​sytuacja jest trochę mętna, ale możesz dostać wszystko za darmo, jeśli ciężko pracujesz i myślisz o idealnej strategii. Postacie znane z kreskówek tworzą pozytywną falę nastroju. Walki z prawdziwymi użytkownikami to gwarancja intensywnych emocji i niebezpiecznych przygód. Potężna armia i możliwość łączenia kart pozwolą ci liczyć na częste zwycięstwa. Dzięki nim możesz zdobywać trofea, ulepszać swoich obecnych podwładnych, zwiększać liczbę postaci czy kupować przydatne przedmioty. Pokaż geniusz swoich strategicznych i taktycznych pomysłów!


Reklama

Dynasty Duels

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/06 10:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |