Opis:

Gra Exos Heroes  - to fantasy-Roleviki, która zgromadzi drużynę bohaterów, eksploruje terytorium, walczy z antagonistami, planuje zabójstwo cesarza.

Użytkownik zbiera drużynę 5 bohaterów i wysyła ich do magicznych krain. W kampanii fabuła jest nawet ważniejsza niż sam proces konfrontacji. Wojownicy chcą ukraść miecz i zniszczyć przywódcę ciemnych sił, aby przynieść dobrą nowinę o zbawieniu fantastycznemu światu. Szczegółowa otwarta mapa zmienia niebezpieczną misję w jasną podróż z wizytą w różnych obiektach. Bojownicy zaczynają badać otoczenie i krzyżują ścieżki z różnymi osobowościami. Wśród nowych znajomych będzie wiele osób neutralnych lub pozytywnych, interakcja z nimi będzie bardzo przydatna.

Będziesz także często musiał stawić czoła wrogim postaciom i organizować epickie bitwy. Projekt implementuje standardowe bitwy turowe. Gracz musi wskazać, kto atakuje, w jaki sposób, na którą z frakcji przeciwnej jest skierowany atak. Skład jest stosunkowo niewielki, ale rozgrywka oferuje imponującą liczbę bohaterów, możesz wybierać i przemyśleć różne strategie manewrowe. Każdy oddział jest dobrze narysowany i ma szereg unikalnych zdolności, może wykazać się spokojem. Dozwolone jest również doskonalenie umiejętności.

Charakterystyczne cechy gry Exos Heroes:

  • przygoda z perspektywą ocalenia świata;
  • epickie bitwy turowe;
  • ponad dwustu bohaterów do wyboru;
  • skrzyżowania z ciekawymi postaciami;
  • swobodne poruszanie się po mapie.

Wysokiej jakości oprawa graficzna i spektakularne krajobrazy dają estetyczną przyjemność z tego, co dzieje się na ekranie. Utalentowani i napompowani bohaterowie dają wiele szans na osiągnięcie głównych celów. Deweloper ma w lokacjach starannie ukryte skarby, które można wymienić na przydatne przedmioty. Dodatkowo wartości są podawane jako nagrody w bitwach z pozytywnym wynikiem, co motywuje do dawania z siebie wszystkiego, co najlepsze w każdej bitwie, eksperymentowania, próbowania oryginalnych kombinacji wojowników w drużynie. Przejmij dowodzenie nad drużyną, na której polegają cywile w królestwach!


Reklama

Pobierz Exos Heroes 5.4.0

Nowości w tej wersji
- New Story Chapter 27 added
- New Fatecores added
- New Artifacts added
- April Fool's Day Quantum Raid added
- Maximum Alliance Point limit increased
- Door to Creation - Exclusive Equipment Combine Craft Book added
- Various improvements and bugs fixed
informacje ogólne
wersja 5.4.0 (120)
Data umieszczenia 2022-04-14 05:21
rozmiar 105.36 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje LINE Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/06 12:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |