Opis:

Game Hex Stars  - to zabawna kazualka, w której chcesz wskoczyć na aktywnie topiące się talerze na wodzie, rywalizować ze znajomymi i zdobywać nagrody.

Nad dużym basenem zbudowano kilka pięter platform. Totem gracza ma jedno wsparcie sprężynowe i można go przesuwać tylko skacząc. Gdy tylko bohater odbije się od fragmentu platformy, pod nim utworzy się pustka, dotknięta płyta znika. Musisz się szybko przemieszczać i stale planować przejście do nowej części obecnego piętra. Jeśli pod skoczkiem jest wolne miejsce, spadnie poniżej. Przy dużych spadkach możesz znaleźć się w wodzie i całkowicie wziąć udział w określonych zawodach.

Zadanie komplikuje obecność konkurentów kontrolowanych przez tych samych użytkowników. Każdy z nich niszczy płytki podczas ruchu i pozostawia mniej wsparcia dla innych. Czasami natrafisz na płytki, które mogą przywrócić niewielki fragment podłogi. Specjalny znak strzałki pomaga znaleźć komórkę o magicznych właściwościach. Jeśli postać upadła, nie będzie można wrócić na górę. Proces kończy się, gdy wszyscy oprócz jednego znajdą się w wodzie. Na ekranie pojawia się tabela ocen, dzięki czemu każdy może ocenić wyniki własne i innych, podjąć kroki w celu ulepszenia własnej taktyki.

Charakterystyczne cechy gry Hex Stars:

  • skakanie po znikających pływających platformach;
  • próby uniknięcia wpadnięcia do wody;
  • konkursy z podopiecznymi prawdziwych użytkowników;
  • odblokowanie kilku trybów gry;
  • różnorodność dziwnych strojów.

W zależności od zajmowanego miejsca możesz zdobyć monety i prezenty. Zwycięzca będzie mógł także odblokować fajne tryby rozgrywki wraz ze wzrostem liczby przeciwników, limitami czasowymi i innymi poprawkami do głównego formatu. Otrzymanie monet często staje się powodem zakupu akcesoriów lub radykalnej zmiany wizerunku. Oprócz szerokiej palety odcieni samego bohatera oferowane są różnorodne czapki, dmuchane pierścienie i inne rzeczy. Elementy te nie wpływają na produktywność, a jedynie poprawiają nastrój. Zarządzanie odbywa się jednym dotknięciem i nie wymaga uczenia się dodatkowych niuansów. Pomóż postaci zostać przywódcą i skakać przez długi czas bez zjazdów!


Reklama

Pobierz Hex Stars 1.2

Nowości w tej wersji
- More skins!
- Added option to remove pop-up ads!
- Optimizations and bug fixes!
informacje ogólne
wersja 1.2 (7)
Data umieszczenia 2020-11-06 15:43
rozmiar 41.73 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/07 10:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |