Creature Resort
0 (0)

Opis:

Game Creature Resort  - to uroczy symulator, który stworzy najlepszy kurort do odpoczynku i odnowionej siły uroczych magicznych istot do wykonywania zadań i rozwijania biznesu.

Na pływającej wyspie użytkownik rozpoczyna biznes. Wystrój jest bardzo skromny, ale warto posłuchać asystenta i wykonać kilka zadań, bo bajeczni goście będą chcieli zapoznać się z hotelem. Konieczne jest przyciągnięcie maksymalnej liczby postaci i otrzymywanie od nich fajnych prezentów z wysokiej jakości obsługą. Deweloper zapewnia zachęty do ukończonych misji. Zysk można uzyskać w monetach i cennych kamieniach, ich żetony pojawiają się w górnym rogu ekranu. Ponadto specjalne boostery pomogą ci działać szybciej. W planowaniu strategicznym najważniejsze jest, aby nie zapomnieć o drobiazgach i dokładnie przemyśleć szczegóły.

Na miejscu można wybudować łaźnie, wille i inne budynki. Procesy rejestracji i Księga Gości pomogą Ci śledzić przyjazdy, analizować, kogo przyciąga takie miejsce na wakacje. Nie krępuj się zmieniać taktyki i eksperymentować, jeśli jakiś pomysł się nie powiedzie. Zaprezentuj swoje talenty ekonomiczne, budowlane i projektowe, aby przekształcić małe wakacyjne miejsce w słynne imperium. Konieczne jest również rozwiązanie problemów domowych, hodowanie własnych produktów i przygotowywanie pysznych potraw na pewno zostanie docenione przez sympatycznych gości.

Charakterystyczne cechy gry Creature Resort:

  • zarządzanie hotelem na bajecznej wyspie;
  • przyciąganie magicznych stworzeń-klientów;
  • tworzenie komfortu dla gości;
  • budowa nowych obiektów, rozbudowa kompleksu uzdrowiskowego;
  • zarabianie monet i kamieni szlachetnych.

Twórcy projektu wykazali się wyobraźnią i dodali bardzo niezwykłe postacie. Tajemniczy rzemieślnicy, książęta jednorożców, ponure latarnie i inny mistyczny kontyngent z niesamowitą różnorodnością postaci czasami pojawiają się wśród odwiedzających. Urocza, kreskówkowa grafika w pastelowych kolorach zanurza gracza w magicznej aurze. Codzienne uruchomienie rozgrywki daje bonusy. Jeśli chcesz na chwilę się rozproszyć i naładować się pozytywnymi rzeczami, wróć pilnie do zajęć na wyspie. Zorganizuj legendarny kompleks wakacyjny, w którym przedstawiciele wszystkich plemion poczują się komfortowo!


Reklama

Creature Resort

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/07 12:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |