Opis:

Team Conquest  to fajna gra akcji online, w której trzyosobowe drużyny biegają po boisku, walczą i próbują malować największy obszar w ruchu.

W niewielkiej lokacji pojawiają się bohaterowie dwóch oddziałów kontrolowanych przez prawdziwych użytkowników. Każda drużyna ma określony odcień, podczas biegu kolor rozprzestrzenia się na początkowo biały obszar. Totemy mają różne umiejętności, które nagle się zmieniają. Trzeba przyzwyczaić się do zmiennego otoczenia, nauczyć się szybko i efektywnie stosować wszystkie dostępne w danym momencie umiejętności. Głównym zadaniem jest bieganie po szerszym obszarze niż Twoi przeciwnicy. Akcje są automatycznie rejestrowane przez barwnik. Jeśli wróg najedzie na czyjąś farbę, odcień zostanie skorygowany dla wroga, możesz zwrócić stary w podobny sposób.

Dozwolone jest atakowanie wrogich bohaterów, wystrzeliwanie w nich specjalnych pocisków lub bomb. Urządzenie wybuchowe rozlewa również farbę wzdłuż toru lotu, zwiększając rozmiar przejętego obszaru. Czasami korzystne jest strzelanie w pustkę, dodawanie koloru. Oprócz biegania i bitew deweloper przewidział zadania związane z budową charakterystycznych wież. Stosowane są jako elementy kotwiące. Wróg nie będzie już mógł łatwo penetrować obszaru pokrytego farbą, najpierw będzie musiał podbić czyjąś konstrukcję, wyrównać jej siłę.

Charakterystyczne cechy gry Team Conquest:

  • zabarwienie terytorium podczas ruchu i ataku;
  • budowa i podbój obiektów;
  • krótkie mecze gry;
  • losowa zmiana umiejętności;
  • rakiety i bomby do pokonania wrogów.

Prosta i wciągająca gra akcji cieszy się ładną grafiką i nieoczekiwanymi wydarzeniami w gąszczu bitew między prawdziwymi graczami. Opcje personalizacji bohatera pozwalają pokazać indywidualność, wyróżnić się. W jednominutowych meczach walki stają się napięte, trzeba się spieszyć. Ważne jest, aby przemyśleć kilka schematów działania z wyprzedzeniem, aby nie tracić cennych sekund na myślenie; w tym czasie wróg może podjąć zdecydowane kroki, a nawet strzelać do oddziału. Dopracuj swoją strategię i wygraj w każdej kolorowej bitwie!


Reklama

Pobierz Team Conquest 1.5.2

informacje ogólne
wersja 1.5.2 (57)
Data umieszczenia 2020-10-11 11:16
rozmiar 48.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/08 10:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |