Death Chase Nitro
0 (0)

Opis:

Śmierć Chase Nitro  to wyścigi 2D gra , w której trzeba się spieszyć, wzdłuż torów, Unikaj przeszkód i pułapek, wykonywać akrobacje i wyprzedzić przeciwników w śmiertelnym konkurencji.

Nowy kierowca wybiera pojazd i odjeżdża na start. Tam reszta samochodów już czeka na sygnał do rozpoczęcia wyścigu. Będziesz musiał jechać z innym kontyngentem, w tym taksówkami, zwykłymi samochodami, policją, karetką, przedstawicielami innych służb. Po drodze zawodnik napotka dużą liczbę przeszkód, przejeżdża przez mosty, przeskakuje dziury i pułapki oraz wpada w pętle. Konieczne jest szybkie przemieszczanie się, ale ostrożnie, w przypadku znacznych uszkodzeń nie będzie można kontynuować podróży.

Na trampolinach istnieje możliwość eksperymentowania ze sztuczkami, przy każdej stromej akcji zapełniana jest łuska specjalnego paska nitro. Gdy wskaźnik osiągnie maksimum, samochód na krótki czas nabiera mocnego przyspieszenia, odrywa się od konkurencji. Zaleca się również zbieranie monet wzdłuż toru. Po zakończeniu wyścigu przywódcy otrzymują premię w postaci tych samych monet lub kryształów. Następnie udaj się do garażu i wydaj pieniądze na ulepszenie żelaznego konia. Opony, silnik i inne elementy podlegają modernizacji. Dodatkowo dopuszcza się zakup podtlenku azotu do produkcji wysokiej jakości zbroi samochodowych.

Charakterystyczne cechy gry Death Chase Nitro:

  • wyprzedzanie samochodów na torze z przeszkodami;
  • skoki, wybuchowe beczki, inne niebezpieczeństwa;
  • instalacja broni w samochodzie;
  • zniszczenie przeszkód, zniszczenie rywali;
  • wymiana i modernizacja transportu.

Rozgrywkę wyróżnia dynamizm wydarzeń i przemyślana fizyka. Skupianie się wyłącznie na szybkości jest niepraktyczne; przeszkody zmuszają Cię do ciągłej analizy ryzyka. W projekcie wysoko cenione jest kompetentne lądowanie po salto, musisz nauczyć się, jak po mistrzowsku i bezpiecznie spaść. Deweloper sugeruje również zainstalowanie karabinów maszynowych na dachu lub cięcie pił na masce, aby zadawać obrażenia przeciwnikom. System gromadzenia monet motywuje do częstego ulepszania żelaznego konia, dzięki zaktualizowanym cechom do testowania w terenie. Przebijaj się przez ściany, zadziwiaj sztuczkami, pokonuj ostre wzloty i upadki, udowodnij swoją wyższość na każdym poziomie!


Reklama

Pobierz Death Chase Nitro 1.3

Nowości w tej wersji
Nitro increased by 10%
informacje ogólne
wersja 1.3 (3)
Data umieszczenia 2022-02-06 08:57
rozmiar 60.6 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje gametornado na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/09 10:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |