Opis:

Game Tsum Tsum Stadium  to gra logiczna dla wielu graczy, w której trzeba łączyć postacie Disneya, aby po eksplozji uzyskać kolejną partię figurek.

Prawie cały ekran zajmuje boisko z chaotycznie rozrzuconymi twarzami i twarzami znanych postaci z kreskówek. Jeśli obok siebie leży wiele identycznych elementów, użytkownik jest proszony o ich połączenie. Specjalna przerywana linia podkreśla, kogo połączyć w danym momencie. Po wykonaniu wymaganej czynności następuje eksplozja z efektami specjalnymi, wybrane figurki znikają, robiąc miejsce dla nowych elementów. Kolejne spadają masowo na to, co zostało na ekranie.

Powyżej widoczna jest droga, po której podążają do przodu osłony pięćdziesięciu graczy. Udane ruchy przynoszą monety do skarbonki, a seria doskonałych ruchów tworzy kombinację. Miejsce w wyścigu jest bezpośrednio uzależnione od ilości zarobionych pieniędzy, ich licznik wyświetla się bezpośrednio nad drogą. Twarze na górnej bieżni przypominają o znaczeniu pośpiechu, okres każdego poziomu kończy się bardzo szybko. Jeśli stracisz tempo, postać zostanie unieruchomiona wśród maruderów, aw pewnym momencie całkowicie wycofa się z dystansu. Takie konsekwencje są możliwe w czerwonej strefie tworzącej odcinek kwalifikacyjny.

Charakterystyczne cechy gry Tsum Tsum Stadium:

  • połączenie figur identycznych znaków;
  • tworzenie combo podczas aktywnych działań;
  • możliwość zarobienia dużej ilości monet;
  • zdobywanie nowych umiejętności;
  • rywalizacja online z pięćdziesięcioma przeciwnikami.

Rozgrywka przypomina nieco gatunek „trzy z rzędu”, z lekkimi echami Tetrisa. Nie można tutaj tworzyć prostych linii, ale przerywane linie będą musiały być ciągłe rysowane palcem. Konieczne jest dążenie do częściowego zwolnienia przestrzeni. Pomiędzy etapami możesz zacząć pompować umiejętności, poprawić różne wskaźniki. Głównym zadaniem jest wyhodowanie najbardziej produktywnego biegacza, umiejętne połączenie jego umiejętności, aby wyprzedzić wszystkich rywali i osiągnąć pozycje lidera. Kolorowa grafika i niezwykle uproszczone sterowanie pozwolą Ci czerpać wiele radości z niezwykłych wyścigów logicznych!


Reklama

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/09 12:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |