Opis:

Game RUN! To przygodowa gra typu horror, w której musisz szybko rozwiązywać zagadki i szukać wyjścia z opuszczonego ciemnego domu, aż zgaśnie światło ręcznej lampy.

Z niewiadomych powodów bohater znalazł się w starej rezydencji z wieloma pokojami i plamami krwi. Oprócz latarki ma jasny cel ucieczki z okropnego miejsca. Wysiłki pójdą na marne, jeśli nie zrozumiesz wcześniejszych wydarzeń. Pod kontrolą użytkownika bohater otwiera drzwi, przechodzi do kolejnych pomieszczeń, szuka dowodów i wskazówek. W całym domu rozrzucone są notatki wykonane przez dziecko. Niewyraźnie tłumaczą, że wkrótce nadejdzie ktoś straszny. Jednocześnie pojawiają się prośby o pomoc, staje się jasne, że rodzina ma kłopoty, rodzice nie mieli czasu na pozostawienie szczegółowych informacji o tym, co się stało.

Atmosfera w budynku jest przerażająca, cisza irytująca, każdy szelest i skrzypienie budzi podejrzenia. W zrujnowanym domu nie można cicho się poruszać, pojawia się dyskomfort moralny. Przedmioty przydatne w rozwiązywaniu problemów wpadają w pole widzenia, przyjrzyj się bliżej i wybierz to, czego potrzebujesz. Postać odnajduje skrytki, otwiera zaszyfrowane sejfy, wykonuje inne shenanigany. Rebus i zadania pomagają poznać fabułę, zbliżyć się do rozwiązania. Utrata oświetlenia aktywuje straszne potwory, ważne jest, aby monitorować rezerwy energii, szukać zapasowych baterii.

Charakterystyczne cechy gry RUN !:

  • uciec z ponurej rezydencji;
  • możliwość oświetlenia ścieżki tylko jedną latarnią;
  • ryzyko spadku poziomu naładowania urządzenia oświetleniowego;
  • budząc potwory w całkowitej ciemności;
  • wiele zagadek i tajemnic.

Nazwa zadania motywuje do szybkiego działania, atmosfera nie skłania do powolnych i przemyślanych działań. Będziesz musiał użyć logicznego myślenia i znaleźć związek między znalezionymi elementami, danymi uzyskanymi na różne sposoby. Jest wiele wskazówek, oprócz tekstu, mogą zawierać rysunki i diagramy, musisz stale wymyślać, jak najlepiej wykorzystać wszystko, co otrzymałeś. Format widoku z pierwszej osoby sprawia, że ​​ciągle się rozglądasz, a liczba drzwi jest przerażająca. Ale jeśli rozwiążesz zagadkę, zrozumiesz fakty i zrozumiesz istotę prośby o zbawienie, wtedy będzie szansa na szczęśliwe zakończenie. Nieznajoma rodzina ma nadzieję na szybkie przybycie zbawiciela!


Reklama

Pobierz BIEGAĆ! 1.52

informacje ogólne
wersja 1.52 (13)
Data umieszczenia 2022-03-16 04:23
rozmiar 49.64 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje FGCompany na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/10 10:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |