Triumph of Legends
0 (0)

Opis:

Game Triumph of Legends  - to szachowy pojedynek na twojego androida, w którym legendarny dowódca podwładnego oddziału automatycznie walczy z drużyną wroga.

Użytkownik jest zdeterminowany osobowością Legendy, wybiera spośród kilku postaci najbardziej odpowiednią dla jego stylu walki. Każda legenda ma unikalne zdolności, mocne i słabe strony. Następnie musisz rekrutować do drużyny zwykłych bohaterów, wśród których znajdują się czarodzieje, rycerze, okrutni zabójcy i inne ciekawe osoby. Aby skutecznie odeprzeć atak wroga, zaleca się skupienie się na kombinacji sił. Bohaterowie powinni dobrze się prezentować i mieć możliwość interakcji z kolegami. Jeśli masz pożądany zestaw wojowników, możesz udać się na pojedynek.

Przed startem można zobaczyć własną połowę areny, wciągniętą w cele. Konieczne jest wskazanie, na którym polu rozpocznie się udział w bitwie. Legendarna postać jest zainstalowana w rogu na specjalnej platformie, poza główną strefą walki. Po wykonaniu ustawień możesz obserwować połączenie dwóch połówek kortu, teraz gracz rozpozna sytuację strony przeciwnej. Następnie pozostaje kontemplować zautomatyzowaną bitwę, analizować skuteczność wybranej strategii. W górnym panelu zostaną wyświetlone rezerwy sił obu drużyn, aby ułatwić analizę sytuacji. Zasada rozgrywki ma coś wspólnego z projektem Auto Chess, ale tutaj nie można wzywać pomocy między rundami.

Charakterystyczne cechy gry Triumph of Legends:

  • wybór i rozmieszczenie postaci do każdej bitwy na arenie;
  • możliwość wyboru Legend;
  • wezwanie różnych bojowników;
  • regularne pompowanie oddziałów;
  • wiele przydatnych artefaktów do wyboru.

Kolorowa grafika i żywe efekty specjalne sprawiają, że bitwy robią wrażenie nawet bez aktywnego udziału użytkownika. W przerwach między turniejami możesz wydać zarobione pieniądze na podnoszenie umiejętności dowolnego członka drużyny. Silne osobowości są w stanie stworzyć uderzającą mieszankę talentów niezbędnych do zwycięskich manewrów. Różnorodne przedmioty i artefakty pozwalają dostosować totemy, dostosować ich wizerunek. Zbierz najlepszą drużynę na najbardziej spektakularne występy na arenie!


Reklama

Pobierz Triumph of Legends 1.1.0.24

informacje ogólne
wersja 1.1.0.24 (30)
Data umieszczenia 2020-09-16 12:18
rozmiar 24.84 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/10 12:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |