Opis:

Game Budge Up! jest to taktyczna gra logiczna, która dodała trochę gatunku Tower Defense do swojego arsenału, wciągając ją w mechanikę projektów takich jak Match 3, a nawet 2048. Zainteresowany? Kontynuujmy!

Przygotowaliśmy nowość w pracowni playchocolate, dla której jest to pierwszy projekt takiego planu, który nie przeszkodził nam uczynić go kompetentnym i ciekawym. Jeśli chcesz dokładniej zapoznać się z ich twórczością, polecamy zajrzeć do platformówki akcji Mutant Rampage lub bardzo dziwnego symulatora Vape Master. Niemniej jednak na koncie studia nie ma wielkich hitów, a ten projekt wygląda jak najbardziej adekwatny, więc będziemy go kibicować, być może nadejdzie dzień i stanie się „flagowym”.


Jaka jest istota rozgrywki? Warto zacząć od tego, że to, co się dzieje, jest podzielone na poziomy, z których każdy staje się nieco trudniejszy, coraz bardziej integrując gracza z tym, co się dzieje i przygotowując go na nieuniknione. Wszystkie poziomy mają ocenę „gwiazdkową”, więc jeśli gdzieś masz jedną lub dwie gwiazdki, a nie wszystkie trzy, możesz zechcieć to powtórzyć, co wydaje się wskazywać na wartość powtórki.

Każdy poziom to pionowa lokacja, podzielona na linie, do których będą się stosować przeciwnicy, których rolę odgrywają tutaj gąsienice i inne stworzenia. Zadaniem gracza jest nie pozwolić gąsienicom wyjść poza linię obrony, łącząc kwadraty tego samego koloru, które tworzą wieże niszczące gąsienice.

Jednocześnie jakość przejścia poziomu charakteryzuje się nie tylko skuteczną obroną, ale także koniecznością montażu tej czy innej wieży, o czym zostaniesz poinformowany.


Funkcje Budge Up! dla Android:

  • Doskonałe połączenie mechaniki daje niepowtarzalny efekt;
    Poziomów jest nie tylko wiele, są ich setki!
  • Używaj zarówno taktyki, jak i logiki, wszystko się przyda;
  • Zbieraj bloki w wieżach, aby się bronić;
  • Istnieją specjalne poziomy z bossami;
  • Możesz grać bez dostępu do internetu.

Wady gry:

  • Podobnie jak w przypadku każdego bezpłatnego projektu, jest niewiele reklam i drobne zakupy w aplikacji.

Podsumowując: możemy śmiało polecić grę Budge Up! nie tylko dla fanów gatunku puzzli, ale także dla osób ceniących taktyczne projekty. Innymi słowy, tutaj każdy może znaleźć coś wyjątkowego i interesującego dla siebie;)


Reklama

Pobierz Ruszyć się! 1.12

Nowości w tej wersji
Reworked tutorial, new daily bonuses, balance fixes. Various fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.12 (200014)
Data umieszczenia 2020-11-11 08:11
rozmiar 79.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/11 12:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |