Opis:

The Beast Quest  to gra akcji RPG, w której musisz wędrować przez lodowate góry i słoneczne plaże, brać udział w futurystycznych bitwach z potworami i wykonywać zadania.

Według legendy zły mag zaczarował pokojowe zwierzęta, a podopieczny gracza staje się jedyną nadzieją na ocalenie zakładników. Bohater rozpoczyna podróż od niebezpiecznych przygód, często przecina się z ogromnymi, agresywnymi stworami, zwolennikami sił ciemności. Konieczna jest walka z przeciwnikami, unikanie ich ataków, szukanie optymalnych momentów do ataku. Antagoniści czasami zbaczają w małe grupy, musisz walczyć z kilkoma stworzeniami naraz. Nieustanna praca nad umiejętnościami bojowymi pozwoli ci odpowiednio stawiać opór, nawet jeśli przeciwnik ma przewagę liczebną.

Otwarty świat zachwyca jasnymi lokacjami, dużą liczbą monet, biżuterii i innymi rodzajami waluty w grze. Znalezione fundusze można przeznaczyć na ulepszanie sprzętu i doskonalenie umiejętności. Również w rozgrywce pompowanie za prawdziwe pieniądze jest dopuszczalne, ale korzystanie z tej opcji jest opcjonalne. Oprócz bitew postaci czekają ciekawe zadania i misje. Monity tekstowe pomogą Ci zaplanować działania i uniknąć działania siły wyższej. Podczas tego procesu wiele tajemnic zostanie ujawnionych, nie przegap ważnych informacji, aby osiągnąć główny cel.

Charakterystyczne cechy gry Beast Quest:

  • widowiskowe walki z potworami i drapieżnikami;
  • doskonalenie umiejętności i wyposażenia;
  • podróżować po otwartym świecie;
  • zniszczenie czarnej magii;
  • zbiór monet, kwiatów, skarbów.

Deweloper wykonał dobrą robotę nad projektem graficznym, wykonał wygodne sterowanie w bitwach, z atakami kombinowanymi i efektami specjalnymi. Podczas eksploracji lokacji pojawiają się niuanse, musisz przyzwyczaić się do kamery inwersyjnej i dostosować się do postaci, która nie jest w stanie chodzić w tył lub w bok. Totem porusza się wyłącznie do przodu, będziesz musiał obracać się częściej niż zwykle. W szczegółowym świecie znajdowanie bonusów jest łatwe i przyjemne. Artefakty, skarby i HP regularnie pojawiają się w polu widzenia. Opcje aktualizacji są szerokie, ale drogie. Podróżuj, niszcz agresywne potwory, uwolnij zaczarowanych bohaterów!


Reklama

Pobierz Beast Quest 1.0.6

Nowości w tej wersji
- Go beyond Nanook's icy plains and explore two new worlds! Journey to the coasts of Avantia in search of Sepron the Sea Serpent, and delve deep into the depths of Stonewin volcano to do battle with Epos the Flame Bird!

- Major and minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (55)
Data umieszczenia 2020-11-11 17:50
rozmiar 80.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/12 10:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |