Opis:

Gra Crazy Cooking  - to fajna kazualka, która szybko i profesjonalnie zachwyci klientów wyśmienitymi potrawami tworząc kulinarne arcydzieła.

Zamiast pracować w zwykłej restauracji, gracz będzie podróżował i rozwijał biznes za pomocą furgonetki z jedzeniem. Możesz parkować w różnych częściach świata, gotować w samochodzie, zarabiać pieniądze od dobrze odżywionych i zadowolonych klientów. Głównym zadaniem jest ustalenie priorytetów procesów. Na początku szef kuchni oferuje tylko pączki z kilkoma rodzajami polew, później poszerza się asortyment dań. Ważne jest, aby składniki przetwarzać w określonej kolejności, gdy jest wiele osób, które chcą otrzymać zamówienie, istnieje ryzyko nieporozumień lub paniki.

Na każdym poziomie musisz szybko obsłużyć określoną liczbę osób i zarobić minimalną kwotę, aby przejść do następnego etapu. Oba wskaźniki pojawiają się na górnym panelu, można łatwo śledzić tempo i efektywność wykonywanych zadań. Zarobione pieniądze przeznaczamy na jedzenie, naczynia kuchenne. W miarę rozwoju firmy możesz odkrywać nowe przepisy, korzystać z ulepszeń, stosować różne taktyki i poznawać kulinarne sekrety. Najtrudniej jest pracować w godzinach szczytu, trzeba będzie pogłębić wiedzę z zakresu zarządzania czasem, aby mieć czas na gotowanie i dawanie pozytywnych emocji.

Charakterystyczne cechy gry Crazy Cooking:

  • gotowanie w furgonetce, obsługa klienta;
  • śledzenie nastrojów klientów;
  • ulepszenia punktu sprzedaży na kołach;
  • rosnąca liczba składników i receptur;
  • zwiększony popyt i popularność.

Kolorowa grafika, intuicyjne sterowanie i przejrzyste zadania przyciągają graczy. Ludzie są mili dla szefa kuchni, ale nie lubią czekać. Zadowoleni klienci płacą więcej, co motywuje ich do aktywniejszego rozwoju. Możesz także podjąć dodatkowe misje, aby otrzymać niezwykłą porcję bonusów. Projekt będzie wykorzystywał różne techniki gotowania, smażenie, gotowanie, grillowanie i gotowanie na parze. Najważniejsze jest przestrzeganie kolejności działań. Szalone tempo wymaga maksymalnej koncentracji, zostań kulinarnym geniuszem i zbuduj swoje imperium biznesowe!


Reklama

Pobierz Crazy Cooking 1.7.3

Nowości w tej wersji
Wecome, Chef! Can you hear the sounds of summer, chilling breeze, meat sizzling and coins tinkling? New update available for Cooking Speedy! - A fresh new new look for our gorgeous New York city. Optimize visual and general user experience. - Fix bug and improve game performance.. Have fun and stay updated!
informacje ogólne
wersja 1.7.3 (200730)
Data umieszczenia 2021-06-23 12:59
rozmiar 120.27 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/12 12:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |