Opis:

Gra Fruit Ninja 2  jest kontynuacją niezwykle popularnych gier zręcznościowych na androida, o których słyszał dosłownie każdy, kto w jakiś sposób interesował się branżą gier na platformy mobilne. Pierwsza część to wielki hit, który sprawił, że Halfbrick Studios stało się popularne i praktycznie dyktuje trendy. To trochę dziwne, że stało się to dopiero teraz, ale pojawiła się druga część, na którą po prostu nie sposób patrzeć z otwartym umysłem ... będziesz musiał poczuć trochę nostalgii i przypomnieć sobie, co się stało wcześniej.


Pierwsza część gry Fruit Ninja pojawiła się w kwietniu 2010 roku i jesienią trafiła na Androida. Zawierała niesamowicie prostą i prostą rozgrywkę, która oferowała siekanie różnych owoców w celu uzyskania soczystych rezultatów. Mechanika była wtedy wyjątkowa, a zrozumienie, że fizyka może być „taka”, też nie każdy mógł to wykazać. W rezultacie istnieje ponad 100 milionów pobrań darmowej wersji na sam Android i ponad milion pobrań wersji płatnej, która, nawiasem mówiąc, wciąż jest w Google Play i możesz je pobrać.

Po 10 latach mechanika i fizyka nikogo nie zaskoczą, więc co twórcy zdecydowali się zaproponować nam w formacie drugiej części? Może to nowa, niesamowita grafika? A może całkowicie nowy format tego, co się dzieje? Niestety nie.

Tak, grafika stała się ostrzejsza, a animacja płynniejsza, ale przepraszam, 10 lat temu flagowy Samsung Galaxy S miał procesor jednordzeniowy, 512 megabajtów RAM-u, a nie najbardziej zoptymalizowany Android 2.1. Dziś flagowce mają osiem rdzeni w procesorach, osiem gigabajtów pamięci RAM, najnowocześniejszy Android w wersji 10, a nawet 11, i na jaką przestrzeń wleciały karty graficzne, nic nie powiemy. Mimo to grafika w grze wygląda po prostu świeżo i ostrzej ... słabo, cóż jeszcze powiedzieć. Mechanika nie uległa zmianie, ale dodano kilka trybów gry. Szczerze mówiąc, jesteśmy zdenerwowani! Ale z drugiej strony inny format w zasadzie nie miał szans zaistnienia.


Cechy gry Fruit Ninja 2 na Androida:

  • Jak poprzednio, gra jest dynamiczna i wciągająca;
  • Wiele różnych boosterów i power-upów;
  • Możliwość zebrania kolekcji unikalnych ostrzy;
  • Duży wybór aren;
  • Obszerny zestaw minigier i kilka nowych trybów;
  • Wygląda na to, że nie ma płatnej wersji.

Wady gry:

  • Nie będzie działać bez dostępu do Internetu, co jest smutne;
  • Reklama i zakupy w grach, podobnie jak inne projekty;
  • Zepsute oczekiwania starszych fanów.

Podsumowując: Fruit Ninja 2 to dobra gra, wciągająca i zabawna, ale możesz to powiedzieć tylko wtedy, gdy 10 lat temu nie spędzałeś godzin w ramionach pierwszej części. Oczywiście w ciągu ostatnich 10 lat publiczność bardzo się zmieniła, niemniej jednak nie możemy nazwać nowego produktu godną kontynuacją.


Reklama

Pobierz Fruit Ninja 2 2.16.0

Nowości w tej wersji
* New and improved Arcade+!
* Celebrate the original Fruit Ninja release anniversary with Mari and Sensei in Season 8!
* New quest system for some players!
* Bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.16.0 (800065)
Data umieszczenia 2022-04-04 13:13
rozmiar 47.66 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

AD_ID

AD_ID

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/13 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |