Opis:

Game BattleOps  - to strzelanka fabularna, która będzie musiała walczyć w armii, wykonywać wyraźne misje bojowe, ryzykować życie dla wolności ludzi.

Nowa strzelanka trafia do zniszczonej metropolii, pogrążonej w panice i ogniu. Przed nim misja, umownie podzielona na kilka pod-zadań. Wśród nich może być poszukiwanie broni i innych przedmiotów, niszczenie określonej liczby przeciwników, ratowanie ludności cywilnej i inne zadania standardowe dla wojskowych. W dolnej części ekranu opisano czynność lub proces wymagany w danym momencie. Ze względu na dużą liczbę przeciwników na miejscu, postać nieustannie bierze udział w walkach. Poniższy tekst pomoże Ci skupić się i uniknąć niepotrzebnych manewrów.

Po zakończeniu misji oceniane są poczynania bohatera, brany jest pod uwagę stopień wykonania każdego podzadania. Następnie przyznawany jest bonus, który pozwala kupować ulepszenia, rozszerzać wachlarz dostępnych modeli broni, wybierać oryginalne skórki i ulepszać przed kolejnymi rajdami. Rozgrywkę wyróżnia wygodne sterowanie z joystickiem po lewej stronie do poruszania się oraz przyciski po prawej stronie do skakania, przeładowywania i podnoszenia nowych maszyn. Możesz przełączać się między dwoma modelami broni już podczas bitwy, dobierając najbardziej odpowiednie narzędzie do konkretnej sytuacji.

Charakterystyczne cechy gry BattleOps:

  • naloty na przeciwników, trudne misje;
  • potyczki z żołnierzami obcych armii;
  • duży arsenał broni;
  • różnorodność szczegółowych map;
  • opcje fotografowania automatycznego i ręcznego.

Strzelanka z misjami fabularnymi przenosi Cię w atmosferę walki. Duża liczba postaci, wysokiej jakości mapy i ekscytujące wydarzenia przyciągają fanów rozgrywki częstym ostrzałem. Trójwymiarowa oprawa graficzna cieszy się dopracowaniem detali i realistyczną atmosferą chaosu. Rozbite samoloty, płonące samochody, ranni i zakładnicy dają zrozumienie skali problemu. Ścieżka dźwiękowa wzmacnia nastrój mieszanymi uczuciami. Wojna wymaga szybkich decyzji, celności i wyjątkowej ostrożności. Spróbuj przybliżyć zwycięstwo swoich żołnierzy!


Reklama

Pobierz BattleOps 1.4.0

Nowości w tej wersji
Some Bugs are fixed.
informacje ogólne
wersja 1.4.0 (40)
Data umieszczenia 2022-01-30 03:54
rozmiar 46.55 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/13 12:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |