Atlantis Odyssey
0 (0)

Opis:

Playing the Atlantis Odyssey  - to ciekawa gra symulacyjna, w której można wędrować po Atlantydzie, poznawać cywilizację Atlantydy, odkrywać nowe terytoria, ożywiać infrastrukturę.

Po katastrofie lotniczej naukowcy Nicole i Robert nagle trafiają na mityczną wyspę. Początkowo kraina pokryta jest dymem, ale w miarę wykonywania różnych zadań dym znika. Opuszczone obszary pojawiają się przed postaciami, należy je przywrócić i wyposażyć. Bohaterowie mają tylko ciekawość i chęć do pracy. Szukają zasobów i narzędzi potrzebnych do rozwiązywania bieżących problemów. Możesz rozbić obóz i zająć się artefaktami ukrytymi w okolicy. Zaleca się również założenie farmy, uprawa żywności i inne zajęcia zapewnią młodym ludziom świeże zapasy żywności.

Następnie musisz dokładniej zbadać cywilizację Atlantydów. Ich niezwykłe zwyczaje zainteresują współczesne pokolenie. Zgromadzone surowce i lista znalezionych narzędzi pozwolą na zbudowanie różnorodnych obiektów oraz przywrócenie całego miasta. Uważni poszukiwacze przygód znajdą wejścia do innych światów i będą mile zaskoczeni magiczną scenerią. Technologie starożytności zadziwią swoją jakością, konieczne jest ich zbadanie i prawidłowe zastosowanie, aby działać skuteczniej. Wcześniej miejscowi mieli warsztaty, w których panowała magiczna moc. Odrodzenie się takich obiektów będzie miało korzystny wpływ na życie wyspy.

Charakterystyczne cechy gry Atlantis Odyssey:

  • eksploracja Atlantydy;
  • wyszukiwanie zasobów, odblokowywanie narzędzi;
  • znajomość z przedstawicielami starożytnej cywilizacji;
  • budowa budynków, zastosowanie aktualnych technologii;
  • rekonstrukcja miasta na gruzach.

Symulator cieszy się ogromną liczbą bonusów, możliwością znalezienia wielu przydatnych rzeczy. Zadania i łamigłówki urzekają użytkowników, dodają do rozgrywki. Połączenie prostej zasady sterowania i dobrze przemyślanej fabuły wywołuje trwałe zainteresowanie. Tekstowa prezentacja ciągłej komunikacji pozwala na nawigację w tym, co się dzieje, zrozumienie, o czym wszyscy myślą w kolorowej lokalizacji. Jeśli uda nam się poprawnie zorganizować procesy, bohaterowie szczęśliwie tu zostaną. Teraz wylądowali i chcą rozpocząć niesamowitą przygodę!


Reklama

Pobierz Atlantis Odyssey 1.40

Nowości w tej wersji
New temporary location - BUNNY FAIR!
- Why are there so many bunnies around the camp? Mi'ara says the fluffy ones have come to invite her to a fair! Sounds weird, but... Why not follow the white bunnies?  
informacje ogólne
wersja 1.40 (219)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:04
rozmiar 121.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/14 12:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |