Space Marshals 3
0 (0)

Opis:

Space Marshals 3  to turowa taktyczna gra akcji , która zawiera nie tylko tematykę klasycznych questów o kosmosie, jego mieszkańcach, stacjach orbitalnych i wszystkim z tym związanym, ale także elementy skradanki i strategii, bo każda misja to wyzwanie, które będzie rzucony graczowi.

Podobnie jak poprzednio, gra została przygotowana w studiu Pixelbite, którego projekty wielokrotnie pojawiały się na naszej stronie i są znane wielu graczom. Na przykład istnieją takie popularne gry jak Xenowerk czy seria gier składająca się z trzech części - Reckless Racing. Jednak w naszym przypadku interesuje nas przede wszystkim sukces dwóch ostatnich części, które nadal są dostępne do pobrania.

Pierwsza część była i pozostaje projektem początkowo opłaconym, więc liczba pobrań przekroczyła tam tylko 100 tysięcy, co nie jest takie złe, ale żeby nie powiedzieć, co inspiruje. Druga część zdecydowała się przetestować inne podejście, włączając reklamy i zakupy w grze, ale była bezpłatna do pobrania, a wynik nie trwał długo - ponad pięć milionów pobrań! Jednak dla nowości wybrali nieco inną ścieżkę. Nie ma tu reklamy, zakupów w grze, weź pod uwagę, że możesz pobrać grę za darmo, jednak możesz przejść przez kilka pierwszych poziomów i dopiero wtedy zostaniesz poproszony o zakup pełnej wersji tego, co się dzieje. Podejście to jest dobrze znane, jednak niewiele osób zgodzi się oddać swoje ciężko zarobione 6 dolarów ...


Ale nadszedł czas, aby zwrócić się do tego, co się dzieje.

Tak jak poprzednio, gra oferuje znakomitą grafikę, widok z perspektywy trzeciej osoby oraz dość dobrze rozbudowane lokacje, w których musisz jak najostrożniej przedrzeć się do celu, starając się nie dać się zauważyć przeciwnikom. Gra ma dobrze rozwiniętą fabułę i dialogi, przy okazji jest dostępna w różnych językach z pełnym tłumaczeniem. Nie obyło się bez okazji, aby szczególnie napompować swój sprzęt, ponieważ również tutaj odgrywa on bardzo ważną rolę. Generalnie widoczny jest połysk płatnego projektu i nietrudno zgadnąć, o co wkrótce poprosimy Cię o pieniądze;)


Cechy gry Space Marshals 3 na Androida:

  • Doskonała grafika i animacja;
  • Optymalizacja, która została naprawiona w najnowszych aktualizacjach;
  • Popularny tryb „stealth”;
  • Wiele taktyk, które pomagają;
  • Bogate wyposażenie, które pozwoli ci walczyć z dowolnymi przeciwnikami;
  • Fabuła i dialogi;
  • Brak reklam i dodatkowych zakupów.

Wady gry:

  • Pierwsze kilka poziomów okazało się darmowych, potem zostaną poproszeni o zapłacenie, a cena gry jest powyżej średniej.

Podsumowując: twórcy wykonali świetny projekt, Space Marshals 3 jest godną kontynuacją i wartą swoich pieniędzy, pozostaje wierzyć, że będzie w stanie zebrać niezbędne pieniądze, aby deweloperzy mogli kontynuować prace w tym kierunku.


Reklama

Pobierz Space Marshals 3 1.3.14

Nowości w tej wersji
Potential fix for "black screen after splash" issue.
informacje ogólne
wersja 1.3.14 (1314)
Data umieszczenia 2021-04-09 21:12
rozmiar 3.04 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Pixelbite na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/15 10:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |