Diamond Quest 2: The Lost Temple
0 (0)

Diamond Quest 2: The Lost Temple

Opis:

Game Diamond Quest 2: of The Temple then of Lost  - to zabawna gra logiczna, w której bohater szuka skarbów w nowych jaskiniach, rozwiązuje zagadki, walczy ze złośliwymi przeciwnikami.

Oddział gracza wkracza do lokacji z labiryntami, pułapkami i zwierzętami. Warto zbadać każdą sekcję proponowanego pomieszczenia, zebrać cenne przedmioty, otwierać skrzynie z bonusami oraz przedmioty przydatne badaczowi. Górny panel wyświetla informacje o tym, czego szukać na określonym poziomie, a także wskazuje liczbę wymaganych znalezisk. Jest znacznie więcej wolnego miejsca, niż się początkowo wydaje, krzaki i pajęczyny są cięte, aby ruszyć do przodu. Młotek pomoże w niszczeniu ścian, za pomocą haka wygodnie jest przesuwać przedmioty, a czasami przydatne jest również narzędzie do zamrażania.

Po wykonaniu wszystkich celów możesz odblokować wyjście z pomieszczenia i udać się bezpośrednio do kolejnego. Nie ma trudności z poruszaniem się, możesz iść w dowolnym kierunku, ale poszukiwacz przygód nieustannie znajduje się w nieznanym środowisku. Strategię ruchu musimy budować osobno dla małych obszarów. Ponadto część terytorium może zostać zablokowana. Otwarcie żelaznych kurtyn jest możliwe przy zastosowaniu pewnego algorytmu zachowania, jeśli wybrana zostanie niewłaściwa taktyka, sytuacja staje się beznadziejna. Na terenach znajduje się wiele punktów kontrolnych, dzięki którym możesz wrócić niedaleko, aby dokładnie przemyśleć manewry mające na celu ponowne ominięcie.

Charakterystyczne cechy gry Diamond Quest 2:

  • szukaj artefaktów w jaskiniach, katakumbach i świątyniach;
  • różnorodne przeszkody i pułapki;
  • bitwy z silnymi bossami;
  • zadania odblokowania wyjścia z pokoju;
  • ustalanie wyników na punktach kontrolnych.

W zaktualizowanej wersji projektu powstało sto nowych pomieszczeń. Żółwie, małpy i inne stworzenia chętnie przerywają podróż postaci, niektóre z nich będą musiały zostać zabite. Ciężkie kamienie, błyski ognia, doły wodne i inne próby zmuszają cię do zachowania ostrożności na każdym kroku. Ładna grafika bez poważnych efektów specjalnych pozwala skoncentrować się na zadaniach gry platformowej. Nastrojowa melodia poza ekranem zapewnia chłodny nastrój. Mury świątyń, zamków i jaskiń są pełne skarbów, pilnie trzeba je znaleźć i przywłaszczyć!


Reklama

Pobierz Diamond Quest 2: The Lost Temple 1.38

Nowości w tej wersji
Level Editor mode
Edit/Delete old level
informacje ogólne
wersja 1.38 (200048)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:17
rozmiar 41.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/15 12:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |