Opis:

Sheep Squad to taktyczna zręcznościowa gra akcji dla twojego androida, w której zostaniesz poproszony o kontrolowanie swoich wojowników na arenie, walcząc ze sztuczną inteligencją lub prawdziwymi przeciwnikami, rzucając w siebie bombami lub używając innej broni. Tak czy inaczej, jak już pisaliśmy, pomysł jest doskonały, zresztą sprawdzony, jedyne pytanie to realizacja.

Grę przygotowaliśmy w studiu Pixel Squad, dla którego jest to pierwszy projekt, który generalnie może jakoś uzasadnić fakt, że jeśli gra została pomyślana jako alternatywa dla Worms, to okazała się fatalna.


Gra Worms pojawiła się jeszcze w 1995 roku, stworzyła ją w słynnym studiu Team17, które nawiasem mówiąc kontynuuje ten początkowy projekt, ale wydaje się, że wielu już się nim męczyło, oryginał jest trudny do przebicia i czy jest potrzebny?

Nawet w tamtych latach gra wyróżniała się doskonałą animacją, a nawet fizyką, zniszczalnym światem i ogromnym wyborem broni. Dlaczego mówimy o robakach? Tak, ponieważ sama idea tego, co się dzieje, wizualizacja, a nawet niektóre momenty zostały stamtąd wyraźnie zaczerpnięte, tylko jest niuans ...

Fizyka w grze jest bardzo słaba i nie dotyczy wszystkiego, co widzisz na ekranie, broni jest bardzo mało, świat dookoła się nie zapada, a jeśli grasz przeciwko „botom”, szybko zauważysz, że są bardzo głupie i zainteresowanie grą natychmiast znika. Na szczęście istnieje tryb, w którym możesz walczyć z prawdziwymi graczami, ale biorąc pod uwagę rzadkość tego, co się dzieje - chcesz tego? Kolejny mały plus - w przeciwieństwie do pierwowzoru (który jest na Androidzie) ten projekt można pobrać za darmo, ale bądźmy realistami, wiem wszystko jak i co można z tym zrobić ...


Cechy gry Sheep Squad na Androida:

 • Gra zebrała wiele odniesień, nie tylko do Worms;
 • Ładna, kreskówkowa grafika;
 • Zdobywaj nagrody za wykonywanie codziennych zadań;
 • W sieci możesz grać przeciwko „botom” lub prawdziwym graczom;
 • Możesz wybrać specjalny taniec, aby wygrać;
 • Chwile z gry można nagrywać i udostępniać światu.

Wady gry:

 • Projekt jest darmowy, ale reklamy i zakupy w grze są właśnie tam;
 • Fizyka jest bardzo skromna;
 • Niszczycielski świat? - Zapomnij o tym !;
 • Skromny wybór broni, szczególnie na początku;
 • „Boty” są głupie, inaczej nie można powiedzieć.

Podsumowując: Sheep Squad to jednorazowy projekt, który może zainteresować tych, którzy nie grali w Worms lub nawet jego godne klony, których jest również dużo. Poza tym nie znaleźliśmy tutaj nic niezwykłego.


Reklama

Pobierz Sheep Squad 31

Nowości w tej wersji
Ready for global release!
informacje ogólne
wersja 31 (31)
Data umieszczenia 2020-11-15 15:33
rozmiar 66.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje Pixel Squad na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/16 12:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |