Opis:

Game Short Life  - to przygodowa gra logiczna, w której aby zdobyć niebezpieczne przedmioty i obszary, aby zminimalizować obrażenia, spróbuj przetrwać na krótkich odcinkach toru.

Użytkownik steruje postacią poruszającą się po drodze z przeszkodami. Początkowo dostępny jest brodaty macho, później możliwe staje się odblokowanie biznesmena, grubasa, dziewczyny i innych bohaterów. Przed śmiałkiem czeka mnóstwo traumatycznych mechanizmów i dziwnych projektów. Zadaniem jest pokonanie określonej części ścieżki. Stoper jest podświetlony w górnym rogu, będziesz musiał się spieszyć, aby ustanowić rekordy i poprawić własne wyniki. Monity tekstowe określają sposób postępowania w określonej sytuacji.

Musisz iść do przodu na dwuwymiarowej platformie, gracz ma widok z boku. Niektóre elementy wybuchowe należy najpierw zneutralizować, niektóre z niebezpieczeństw wymagają wybrania dogodnego momentu na przejście dalej. Ruch można wybrać, aby uniknąć uderzeń, otwartych krwawiących ran, skaleczeń i śmierci. Oprócz standardowego chodzenia proponuje się testowanie skoków, przysiadów i zakrętów, czołgania się. Ostre kolce i strzały, elementy tnące, doły z kwasem, wielkie chybotliwe młoty i inne niespodzianki czyhają wszędzie.

Charakterystyczne cechy gry Short Life:

  • mijanie dwuwymiarowych lokacji z wieloma przeszkodami;
  • umiejętność skakania, biegania, kucania, czołgania się;
  • zbieranie trzech gwiazdek na każdym poziomie;
  • odblokowywanie nowych postaci;
  • ryzyko ciężkich, a nawet śmiertelnych obrażeń.

W trakcie kontuzji można obserwować, jak kończyny odlatują, krew rozpryskuje się w strumieniu. Przy znacznych obrażeniach możesz iść dalej, ale bez skoków i innych sztuczek. Dzięki kreskówkowej oprawie graficznej takie chwile wywołują uśmiech, wcale nie przerażają. Postać porusza się niezgrabnie, jakby trochę pijana, przez co zmuszenie go do wykonania pewnego manewru jest czasami trudne. Równolegle zaleca się zbieranie gwiazdek, pozwalają one na zmianę bohatera. Dobra mechanika i zabawna rozgrywka stają się kuszącymi czynnikami, chcesz ponownie przejść każdy etap, dotrzeć do mety bez szwanku. Ustanawiaj niesamowite rekordy, po mistrzowsku pokonuj wszelkie przeszkody!


Reklama

Pobierz Short Life 4.4

Nowości w tej wersji
Crash bug on android 11 removed.
informacje ogólne
wersja 4.4 (21)
Data umieszczenia 2022-02-05 19:02
rozmiar 49.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje gametornado na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/17 10:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |